Instrukcja obsługi Xiaomi Redmi Note 12

Xiaomi Redmi Note 12
8.9 · 19
PDF instrukcja
 · 32 str.
Polski
instrukcjaXiaomi Redmi Note 12

Redmi Note 12

Quick Start Guide

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Xiaomi Redmi Note 12. Ta instrukcja należy do kategorii smartfony i otrzymała oceny od 19 osób ze średnią 8.9. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Xiaomi Redmi Note 12 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Xiaomi , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Xiaomi udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Julia Otto • 20-7-2023Bez komentarza

Gdzie mogę włożyć kartę SIM? Nie widzę żadnego widocznego miejsca na nią.

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Ryszard • 1-8-2023Bez komentarza

Jak otworzyć ramkę do karty sim

Odpowiedz na to pytanie
courville • 17-6-2023Bez komentarza

Jak zmienić dźwięk dla wiadomości SMS/MMS, aby był inny niż inne powiadomienia? Dziękuję.

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Roman • 20-7-2023Bez komentarza

Jak usunąć kontakty z pamięci telefonu

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 4

Xiaomi Redmi Note 12 to smartfon marki Xiaomi, który posiada 6,6 calowy ekran z rozdzielczością 1080 x 2400 pikseli. Urządzenie jest napędzane przez procesor MediaTek Helio G85 i wyposażone w 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie ma zdolność do rozszerzenia pamięci poprzez kartę microSD. Smartfon jest wyposażony w cztery aparaty fotograficzne, w tym aparat główny o rozdzielczości 48 MP, aparat ultra szerokokątny o rozdzielczości 8 MP, aparat makro o rozdzielczości 2 MP oraz sensor głębi o rozdzielczości 2 MP. Przedni aparat ma rozdzielczość 13 MP i znajduje się w wycięciu w ekranie z przodu urządzenia. Xiaomi Redmi Note 12 działa na systemie operacyjnym Android 11 z nakładką MIUI 12. Urządzenie posiada baterię o pojemności 5020 mAh, która zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu. Smartfon obsługuje również ładowanie szybkie o mocy 18W. Urządzenie posiada port USB-C, gniazdo słuchawkowe Jack 3,5 mm oraz czytnik linii papilarnych umieszczony na bocznej krawędzi telefonu. Smartfon ma również moduł NFC, dzięki czemu można korzystać z różnych płatności mobilnych.

Ogólne
Xiaomi
Redmi Note 12 | REDMI NOTE 12
smartfon
Polski, Angielski
Instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Xiaomi Redmi Note 12możesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Jak przywrócić Redmi Note 12 Xiaomi?

Większość modeli telefonów komórkowych Xiaomi można przywrócić za pomocą kombinacji klawiszy głośności +, przycisku włączania/wyłączania i przycisku Home podczas uruchamiania.

Moja karta SIM jest zbyt mała i nie pasuje do mojego telefonu Xiaomi. Co teraz?

Możliwe jest użycie adaptera karty SIM. Włóż zbyt małą kartę SIM do adaptera, a następnie umieść adapter w telefonie.

Co to jest numer IMEI?

IMEI oznacza indywidualny numer identyfikacyjny telefonu komórkowego. Jest to unikalny piętnastocyfrowy numer, który odróżnia twój telefon Xiaomi od innych.

Jakie wymiary ekranu ma mój smartfon?

Wymiary smartfon zwykle są wyrażane w calach. Jeden cal to 2,54 centymetra. Wymiar odnosi się do przekątnej smartfon, dlatego mierzy się go od jego dolnego lewego rogu do górnego prawego.

Czy bateria w urządzeniu takim jak smartfon może eksplodować?

smartfon ma baterie, których nie należy nadmiernie nagrzewać. Jeśli tego przestrzegasz, jest małe ryzyko, że bateria wybuchnie.

Czy instrukcja obsługi Xiaomi Redmi Note 12 jest dostępna w języku Polski?

Tak, instrukcja obsługi Xiaomi Redmi Note 12 jest dostępna w języku Polski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników