Instrukcja obsługi Urbanears Plattan 2

Urbanears Plattan 2
8.3 · 2
PDF instrukcja
 · 2 str.
Angielski
instrukcjaUrbanears Plattan 2

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Urbanears Plattan 2. Ta instrukcja należy do kategorii słuchawki i otrzymała oceny od 2 osób ze średnią 8.3. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Urbanears Plattan 2 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Urbanears , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Urbanears udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Liczba pytań: 0

Słuchawki Urbanears Plattan 2 to akcesorium audio cechujące się wysoką jakością dźwięku. Ich rodzaj nauszny zapewnia skuteczne tłumienie dźwięków z zewnątrz, a konstrukcja oparta na wytrzymałych materiałach gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Produkt posiada składane nauszne muszle oraz wygodną, regulowaną opaską, co ułatwia transportowanie. W przypadku potrzeby, nauszniki można łatwo wymienić na nowe. Słuchawki obsługują funkcję Active Noise Cancellation, pozwalającą na jeszcze dokładniejsze odcięcie od hałasu z zewnątrz. Elementem akustyki, jaką oferują urządzenia, są membrany o średnicy 40 mm. Ich pasmo przenoszenia wynosi od 10 Hz do 20 kHz. Wyposażone są w mikrofon pozwalający na prowadzenie rozmów telefonicznych, a ich kabel zapewnia długość 120 cm. Urbanears Plattan 2 są dostępne w kilku kolorach do wyboru, co pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb i gustów.

Ogólne
Urbanears
Plattan 2 | MPC_HP_HEADSETSUS_IID_120117_0011
słuchawka
Angielski
Instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Urbanears Plattan 2możesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Kiedy moja głośność jest zbyt wysoka?

Głośność powyżej 80 decybeli może być szkodliwa dla słuchu. Gdy przekracza 120 decybeli, może nawet wystąpić bezpośrednie uszkodzenie. Ryzyko uszkodzenia słuchu zależy od częstotliwości i czasu słuchania.

Czy słuchawka można używać jako zestawu głośnomówiącego?

Nowsze słuchawki zwykle mają wbudowany mikrofon, który pozwala na wykonywanie połączeń.

Co to jest redukcja szumów?

Funkcja redukcji szumów umożliwia zmniejszenie hałasów z otoczenia.

Co to jest Bluetooth?

Bluetooth to sposób bezprzewodowej wymiany danych między urządzeniami elektronicznymi za pomocą fal radiowych. W większości przypadków odległość między dwoma urządzeniami, które wymieniają dane, nie może przekraczać dziesięciu metrów.

Czy instrukcja obsługi Urbanears Plattan 2 jest dostępna w języku Polski?

Niestety nie posiadamy instrukcji obsługi Urbanears Plattan 2 dostępnej w języku Polski. Ta instrukcja jest dostępna w języku Angielski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników