Instrukcja obsługi Tectro TP 020

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Tectro TP 020. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Tectro TP 020 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Tectro TP 020, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Jak zdobyć pilot sterowania i ile to kosztuje

, 1 rok temu

dostałam od znajomych klimatyzator TECTRO TP 020 bez instrukcji w jęz.polskim i mam kłopoty z użytkowaniem.jak mogę nabyć taką instrukcję lub uzyskać stały dostęp do jej treści

, 3 miesiące temu

Zgubiłem pilot do "Tectro TP 020" proszę informację gdzie mogę jego kupić. Andrzej Kamiński tel. 508168850

, 3 lata temu

Witam gdzie moge kupic pilota do Tectro To 020 ? Dziekuje, pozdrawiam. Tel. 514 409 397

, 1 rok temu

Proszę o polską wersję instrukcji obsługi

, 3 lata temu

3 lata nie uzywałam urzadzenia. Uruchomiłam. Filtr powietrza czysty. Ciągle zbieram wode, bo prawdopodobnie brak zatyczki przy uzyciu opcji "chłodzenie" i woda nie wchodzi w obieg z powietrzem. Nie posiadam fabrycznej zatyczki. Wydajnośc chłodzenia bardzo słaba z- z 30 zeszło do 28. Czy przyczyną moze byc : nie zatkany odwór wody. Jak prawidłowo należy postąpic ? Gdzie można dostac zatyczkę? Z kim w warszawie można się skontaktowac w sprawie ewentualnego przeglądu urządzenia. Liczę na szybką pomoc. Pozdrawiam

, 3 lata temu

Witam. Posiadam TECTRO TP 020. W tym roku produkowal strasznie duzo wody. Pare razy mialem kaluze pod nim i zniszczyl podloge. Wczesniej tak nie bylo wiec zastanawiam sie czy cos sie nie uszkodzilo lub nie zapchalo. Czekam na odpowiedz pozdrawiam.

, 4 lata temu
Podgląd PDF Tectro TP 020