Instrukcja obsługi Tectro TP 020

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Tectro TP 020. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Tectro TP 020 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Tectro
Model
TP 020
Produkt
Język
Holenderski, Włoski, Szwedzki, Polski, Norweski, Turecki
Typ pliku
PDF

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Tectro TP 020, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Jak zdobyć pilot sterowania i ile to kosztuje

, 1 rok temu
+10

dostałam od znajomych klimatyzator TECTRO TP 020 bez instrukcji w jęz.polskim i mam kłopoty z użytkowaniem.jak mogę nabyć taką instrukcję lub uzyskać stały dostęp do jej treści

, 6 miesięcy temu
+3

Zgubiłem pilot do "Tectro TP 020" proszę informację gdzie mogę jego kupić. Andrzej Kamiński tel. 508168850

, 3 lata temu
+1

Witam gdzie moge kupic pilota do Tectro To 020 ? Dziekuje, pozdrawiam. Tel. 514 409 397

, 1 rok temu
0

Proszę o polską wersję instrukcji obsługi

, 3 lata temu
+1

3 lata nie uzywałam urzadzenia. Uruchomiłam. Filtr powietrza czysty. Ciągle zbieram wode, bo prawdopodobnie brak zatyczki przy uzyciu opcji "chłodzenie" i woda nie wchodzi w obieg z powietrzem. Nie posiadam fabrycznej zatyczki. Wydajnośc chłodzenia bardzo słaba z- z 30 zeszło do 28. Czy przyczyną moze byc : nie zatkany odwór wody. Jak prawidłowo należy postąpic ? Gdzie można dostac zatyczkę? Z kim w warszawie można się skontaktowac w sprawie ewentualnego przeglądu urządzenia. Liczę na szybką pomoc. Pozdrawiam

, 3 lata temu
0

Witam. Posiadam TECTRO TP 020. W tym roku produkowal strasznie duzo wody. Pare razy mialem kaluze pod nim i zniszczyl podloge. Wczesniej tak nie bylo wiec zastanawiam sie czy cos sie nie uszkodzilo lub nie zapchalo. Czekam na odpowiedz pozdrawiam.

, 4 lata temu
0

Na sprzedaż w

Relaterade produkter: