Instrukcja obsługi Solac CVG9805

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Solac CVG9805. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Solac CVG9805 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Solac CVG9805, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Nie moge skopiowac 65 (chyba) stron instrukcji,potrzebuje tylko wersje po polsku.Gdzie kupic kurek?odp brak,to po co niby dajecie do zrozumienia ze ten serwis dziala??????????????

, 9 miesięcy temu

Potrzebuje instrukcje do tego zelazka,gdzie mozna je zdobyc? Moj problem jak na stronie obok .Zelazko grzeje ale nie moge ustawic wysokiej pary.jest woda w srodku.Jeszcze jedno ;czy filtr jest dostepny do kupienia?czy wogole sie go wymienia?czekam na odpowiedz.dziekuje

, 10 miesięcy temu

Witam, poszukuję korka do tego modelu.

, 1 rok temu

Czy filt od zelazka sie wymienia?Ewen. gdzie mozna kupic taki filtr?

, 1 rok temu

Witam. Żelazko dostałem od znajomych celem "pobawienia się w serwisanta". Oczywiście żartuje ale jest ono nie do końca sprawne. Nie wytwarza pary. W trakcie przyciskania przycisku pary słychać coś w rodzaju pracującej pompki lecz pary nie widać. Ponadto na wyświetlaczu nie podświetlana jest ikonka braku wody. Wydaje mi się że chyba od tego jest wskaźnik przedstawiający "dzbaneczek z wodą." Na razie tyle , mam nadzieję że da się to żelazko naprawić ponieważ jest fajne, funkcjonalne i tak w ogóle eleganckie. Pozdrawiam. Czekam na szybka odpowiedź z samymi pozytywami dotyczącymi ewentualnej naprawy.

, 1 rok temu
Podgląd PDF Solac CVG9805

  Specs

  Opis ogólny
  Model Żelazko suche i parowe
  Pojemność zbiornika na wodę 0.43L
  Automatyczne wyłączanie zasilania yes
  Miękki uchwytyes
  Funkcja spray'uyes
  Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkaninyes
  System antyskalowyyes
  Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubraniayes
  Maksymalna moc 2400W
  Kolor produktu Black, Blue, White
  Ciągły strumień pary45g/min
  Długość przewodu 2.5m
  Wskazywanie
  Lampka kontrolnayes
  Wskaźnik poziomu wodyyes
  Wyraźny wskaźnikyes
  Wskaźnik paryyes
  Wskaźnik odpowiedniej temperaturyyes
  Ergonomia
  Schowek na przewód sieciowyyes
  Ergonomiczna konstrukcja żelazkayes
  Okrągła podstawayes