Instrukcja obsługi Skoda Octavia iV (2020)

Skoda Octavia iV (2020)
8.5 · 12
PDF instrukcja
 · 218 str.
Polski
instrukcjaSkoda Octavia iV (2020)

INSTRUKCJA OBSŁUGI

ŠKODA OCTAVIA iV

Twoja instrukcja obsługi
Wersja elektroniczna w Internecie
http://go.skoda.eu/owners-manuals
Instrukcje wideo
Po wczytaniu poniższego odnośnika lub kodu QR wyświetli się strona in-
ternetowa z ofertą pojazdów. Po wybraniu żądanego pojazdu wyświetli
się strona internetowa z instrukcjami wideo dla wybranych funkcji pojaz-
du.
http://go.skoda.eu/video-manuals
ŠKODA OCTAVIA iV 11.2020
Polština/Polish
V1,R1,RoW,pl_PL
5E4012711AB

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Skoda Octavia iV (2020). Ta instrukcja należy do kategorii samochody i otrzymała oceny od 12 osób ze średnią 8.5. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski. Czy masz pytanie dotyczące Skoda Octavia iV (2020) lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Skoda , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Skoda udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Józef • 23-7-2023Bez komentarza

Gdzie jest kontrolka ładowania akumulatora w Octavia IV ?

Odpowiedz na to pytanie
Stanisław • 20-9-2022Bez komentarza

jak znaleźć stan licznika

Odpowiedz na to pytanie
Andrzej Marks • 9-8-2021Bez komentarza

w jaki sposób odbywa się czyszczenie kamery cofania, nie posiadam tylnej wycieraczki szyby

Odpowiedz na to pytanie
Paweł • 7-1-2023Bez komentarza

Nie mogę ustawić temperatury w tyle. Cały czas świeci się OFF.Na wyświetlaczu z przodu, wchodząc w opcje tył nie jestem w stanie załączyć tyłu. Skoda Octavia IV posiada klimatyzację 3-strefową.

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 4

Skoda Octavia iV (2020) to hybrydowy samochód osobowy z napędem na przednią oś. Pojazd ten jest wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1,4 litra, wspomagany silnikiem elektrycznym o mocy 85 kW, który otrzymuje moc z baterii o pojemności 13 kWh. Auto charakteryzuje się mocą 204 KM i momentem obrotowym wynoszącym 350 Nm. Prędkość maksymalna wynosi 225 km/h, a przyspieszenie do 100 km/h zajmuje 7,9 sekundy. Skoda Octavia iV (2020) jest również wyposażona w system przyśpieszania awaryjnego, asystenta pasa ruchu oraz tempomatu adaptacyjnego. Pojazd ma rozmiary 4689 x 1829 x 1477 mm (długość x szerokość x wysokość). Bagażnik o pojemności 450 litrów jest w pełni dostępny, nawet gdy auto jest podłączone do ładowarki. Skoda Octavia iV (2020) wyposażona jest w system multimediów, w tym 10,25-calowy ekran dotykowy i 10-głośnikowy system dźwiękowy firmy Canton. Samochód wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, takie jak asystent hamowania awaryjnego, czujniki parkowania, a także układ detekcji zmęczenia kierowcy. W pojeździe znalazło się także wiele udogodnień, np. elektrycznie sterowane fotele z pamięcią ustawień lub klimatyzacja automatyczna z 3-strefowym sterowaniem. Skoda Octavia iV (2020) to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, oszczędność oraz nowoczesne technologie.

Ogólne
Skoda
Octavia iV (2020)
samochód
Polski
Instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Skoda Octavia iV (2020)możesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Jak przeliczyć mile na kilometry?

1 mila to 1,609344 kilometra, a 1 kilometr to 0,62137119 mili.

Gdzie mogę znaleźć numer VIN mojego auta Skoda?

Lokalizacja numeru VIN samochodu różni się w zależności od marki i typu samochodu. Kod może być wybity na ramie samochodu lub zamontowany na tabliczce. Dokładną lokalizację numeru VIN najlepiej jest znaleźć w instrukcji obsługi Octavia iV (2020) Skoda.

Co to jest numer VIN?

Numer VIN samochodu to numer identyfikacyjny unikalny dla każdego pojazdu. Skrót VIN oznacza zatem numer identyfikacyjny pojazdu.

Kiedy mój samochód Skoda wymaga konserwacji?

Każdy samochód wymaga regularnej konserwacji. Jej częstotliwość i co dokładnie należy zrobić, można poznać w instrukcji konserwacji. Ważniejsze usługi okresowe należy wykonywać na ogół co 2 lata lub co 30 000 kilometrów.

Kiedy należy wymienić płyn hamulcowy mojego samochodu Skoda?

Wymianę płynu hamulcowego zaleca się co dwa lata.

Jaka jest różnica między benzyną E10 a E5?

Benzyna E10 zawiera do dziesięciu procent etanolu, podczas gdy benzyna E5 będzie zawierać mniej niż pięć procent etanolu. W rezultacie procent benzyny E10 jest niższy niż benzyny E5, co czyni ją mniej szkodliwą dla środowiska.

Co najmniej jedne drzwi nie otworzą się od wewnątrz. Co zrobić?

Blokada najprawdopodobniej jest ustawiona na zabezpieczenie przed dziećmi, więc nie można jej otworzyć od wewnątrz. Sposób rozbrojenia zabezpieczenia przed dziećmi różni się w zależności od marki i typu.

Nie mogę włączyć radia samochodowego. Co mogę zrobić?

Jeżeli nie możesz włączyć radia samochodowego, oznacza to, że nie ma ono zasilania. Sprawdź, czy czerwony przewód jest podłączony do zasilania stykowego, a żółty przewód — do zasilania stałego.

Czy instrukcja obsługi Skoda Octavia iV (2020) jest dostępna w języku Polski?

Tak, instrukcja obsługi Skoda Octavia iV (2020) jest dostępna w języku Polski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników