Instrukcja obsługi Skoda Octavia (2017)

Skoda Octavia (2017)
8.7 · 24
PDF instrukcja
 · 360 str.
Polski
instrukcjaSkoda Octavia (2017)

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Samochód i urządzenie Infotainment
ŠKODA OCTAVIA

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Skoda Octavia (2017). Ta instrukcja należy do kategorii samochody i otrzymała oceny od 24 osób ze średnią 8.7. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski. Czy masz pytanie dotyczące Skoda Octavia (2017) lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Skoda , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Skoda udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Daniel • 13-6-2021Bez komentarza

co daje podłączenie do firmowego gniazda przyczepy kampingowejw skodzie octavia III 1.8 DSG 4x4 180kM

Odpowiedz na to pytanie
Jacek • 9-7-2023Bez komentarza

tylna klapa bagażnika w kombi nie reaguje na przycisk otwarcia?

Odpowiedz na to pytanie
Daniel Łopuchin • 5-4-2023Bez komentarza

JAKIE ROZMIARY OPON I FELG ZGODNE Z HOMOLOGACJĄ MOGĘ UŻYWAĆ w mojej Skodzie Octavia III combi 1.8 DSG 4x4 132kW

Odpowiedz na to pytanie
Janusz • 6-1-2023Bez komentarza

Czy oświetlenie auta jest pod jednym bezpiecznikiem

Odpowiedz na to pytanie
Marcin • 8-11-2022Bez komentarza

Witam, Skoda octavia 2.0TDI DSG, 2017. Coś słabo mi idzie z szukaniem, w tej skodzie jest pasek czy łańcuch rozrządu? Dziękuję z góry za odpowiedź

Odpowiedz na to pytanie
Cezary • 7-8-2022Bez komentarza

Jak wyłączyć ryglowanie automatyczne wszystkich drzwi po zatrzymaniu auta

Odpowiedz na to pytanie
Jacek • 28-7-2022Bez komentarza

Jak odświeżyć listę kontaktów na wyświetlaczu centralnym samochodu?

Odpowiedz na to pytanie
Krzysztof • 18-3-2021Bez komentarza

Ile głośników, jakie i gdzie powinny się znajdować w Octavi 3 Activ z 2017 roku ? Kupiłem używaną i lewy dół przy kierowcy niestety nie gra :-(.

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 8

Skoda Octavia (2017) to samochód osobowy klasy średniej produkowany przez czeską firmę Skoda Auto. Dostępne wersje nadwozia to hatchback oraz kombi. W standardowej wersji wyposażeniowej auto posiada m.in. klimatyzację, system audio, tempomat oraz elektrycznie sterowane przednie szyby. W wyższych wersjach dostępne są dodatkowe funkcje, np. system nawigacji satelitarnej, skórzana tapicerka czy podgrzewane fotele. Pod maską Skody Octavii (2017) kryją się silniki benzynowe oraz wysokoprężne o mocy od 115 do 220 KM. W standardzie w samochodzie zamontowana jest manualna skrzynia biegów, natomiast w wyższych wersjach dostępna jest automatyczna skrzynia DSG. Auto posiada funkcje bezpieczeństwa, takie jak system kontroli trakcji, asystent pasa ruchu czy system monitorowania ciśnienia w oponach. Samochód uzyskał 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa EuroNCAP. Skoda Octavia (2017) to komfortowy, przestronny i funkcjonalny samochód, idealny dla rodzin i osób ceniących sobie praktyczność.

Ogólne
Skoda
Octavia (2017)
samochód
Polski
Instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Skoda Octavia (2017)możesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Jak przeliczyć mile na kilometry?

1 mila to 1,609344 kilometra, a 1 kilometr to 0,62137119 mili.

Gdzie mogę znaleźć numer VIN mojego auta Skoda?

Lokalizacja numeru VIN samochodu różni się w zależności od marki i typu samochodu. Kod może być wybity na ramie samochodu lub zamontowany na tabliczce. Dokładną lokalizację numeru VIN najlepiej jest znaleźć w instrukcji obsługi Octavia (2017) Skoda.

Co to jest numer VIN?

Numer VIN samochodu to numer identyfikacyjny unikalny dla każdego pojazdu. Skrót VIN oznacza zatem numer identyfikacyjny pojazdu.

Kiedy mój samochód Skoda wymaga konserwacji?

Każdy samochód wymaga regularnej konserwacji. Jej częstotliwość i co dokładnie należy zrobić, można poznać w instrukcji konserwacji. Ważniejsze usługi okresowe należy wykonywać na ogół co 2 lata lub co 30 000 kilometrów.

Kiedy należy wymienić płyn hamulcowy mojego samochodu Skoda?

Wymianę płynu hamulcowego zaleca się co dwa lata.

Jaka jest różnica między benzyną E10 a E5?

Benzyna E10 zawiera do dziesięciu procent etanolu, podczas gdy benzyna E5 będzie zawierać mniej niż pięć procent etanolu. W rezultacie procent benzyny E10 jest niższy niż benzyny E5, co czyni ją mniej szkodliwą dla środowiska.

Co najmniej jedne drzwi nie otworzą się od wewnątrz. Co zrobić?

Blokada najprawdopodobniej jest ustawiona na zabezpieczenie przed dziećmi, więc nie można jej otworzyć od wewnątrz. Sposób rozbrojenia zabezpieczenia przed dziećmi różni się w zależności od marki i typu.

Nie mogę włączyć radia samochodowego. Co mogę zrobić?

Jeżeli nie możesz włączyć radia samochodowego, oznacza to, że nie ma ono zasilania. Sprawdź, czy czerwony przewód jest podłączony do zasilania stykowego, a żółty przewód — do zasilania stałego.

Czy instrukcja obsługi Skoda Octavia (2017) jest dostępna w języku Polski?

Tak, instrukcja obsługi Skoda Octavia (2017) jest dostępna w języku Polski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników