Instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Singer 6180 Brilliance prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Singer 6180 Brilliance, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam.Moja maszyna szyje prawidłowo ,aż do momentu uszycia dziurki,gdy wybrałam numer założyłam stopkę i przystąpiłam do szycia z wyświetlacza znika numer a pojawia się C2 i maszyna nie szyje. Zmieniałam nr, innych rodzai dziurek ,ale sytuacja się powtarza .Proszę o radę.

, 1 rok temu

Witam Mario. Też się wkurzałam... ale już wiem i szyję się bosko dziurki do guzika. Najpierw stopka z włożonym guzikiem z tyłu za igłą (komputer dobiera miarę dziurki do guzika) , później z tyłu z lewej strony stopki z igłą (prawie pod lampką) jest taki biały plastikowy prostokącik trzeba go ściągnąć na dół (to czujnik) musi się on znaleźć między dwoma dystansami w stopce do dziurek - rysunek w instrukcji i to jest ten szkopuł przez który wyskakuje błąd C2 ..powodzenia . ? Jeśli dalej będzie problem to mogę zdjęcia podesłać jak będę w domu :)PozdrawiamPati

, 1 rok temu

Dzien dobry szukam instrukcji do singer brilance po polsku

, 2 lata temu

Gdzie mogę znaleźć instrukcje po polsku do maszyny Singer 61 80 Bilans

, 8 miesięcy temu

ustawilam maszyne num. do zrobienia dziurek jednak wyskakuje znak i maszyna nie rusza w jaki sposob mozna otrzymac instrukcje po polsku

, 1 rok temu

WITAM POPROSZE O INFORMACJE OLIWIENIA MASZYNY POZDRAWIAM

, 2 tygodnie temu

kupilem zonie maszyne ale nie mam instrukcji obslugi bardzo jest potrzebna a maszyna to singer brillance 6180

, 1 miesiąc temu

Czy na maszynie Singer brilanse 6180 można szyć przy pomocy podwójnej igły?

, 3 miesiące temu

Witam czy ma może ktoś po Polsku instrukcji obsługi Singer 6180 Brilliance, 6180

, 3 miesiące temu

Witam . Potrzebuje instrukcje obslugi maszyny do szycia Singer 6180 Brillance

, 1 miesiąc temu

Dzień dobry , Zabrałam się za Naprawę Tapicerki ze sztucznej skóry pikowanej -nie wiem jaki program mam ustawić ,bo przy normalnym oczywiście maszyna zrywa cały czas nitkę ,co powinnam zmienić?

, 5 miesięcy temu
Podgląd PDF Singer 6180 Brilliance
  • Marka: Singer
  • Model: 6180 Brilliance
  • Produkt:
  • Język: Angielski Francuski Francuski
  • Typ pliku: PDF