Instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Singer 6180 Brilliance prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Singer 6180 Brilliance, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam.Moja maszyna szyje prawidłowo ,aż do momentu uszycia dziurki,gdy wybrałam numer założyłam stopkę i przystąpiłam do szycia z wyświetlacza znika numer a pojawia się C2 i maszyna nie szyje. Zmieniałam nr, innych rodzai dziurek ,ale sytuacja się powtarza .Proszę o radę.

Maria, 10 miesięcy temu

Witam jezeli to mozliwe to zalezy mi na polskiej instrukci obslugi do tej maszyny.

longina, 1 rok temu

Witam Mario. Też się wkurzałam... ale już wiem i szyję się bosko dziurki do guzika. Najpierw stopka z włożonym guzikiem z tyłu za igłą (komputer dobiera miarę dziurki do guzika) , później z tyłu z lewej strony stopki z igłą (prawie pod lampką) jest taki biały plastikowy prostokącik trzeba go ściągnąć na dół (to czujnik) musi się on znaleźć między dwoma dystansami w stopce do dziurek - rysunek w instrukcji i to jest ten szkopuł przez który wyskakuje błąd C2 ..powodzenia . ? Jeśli dalej będzie problem to mogę zdjęcia podesłać jak będę w domu :)PozdrawiamPati

Pati, 10 miesięcy temu

Witam,Nie potrafię nawlec igły za pomocą nawlekacza; czy ew. jest możliwość wymiany nawlekacza?Pozdrawiam

Basia, 1 rok temu

Dzien dobry szukam instrukcji do singer brilance po polsku

Hanna, 1 rok temu

Witam,skończyła mi się gwarancja , a pokrętło z prawej strony w ogóle nie chce się obracać,wyskakuje błąd c34.Wcześniej szyła ,ale zaczęła tak jakby ścieg nie szedł prosto tylko przeskakiwał i na boki uciekał. Co robić ?

Ania, 2 miesiące temu

ustawilam maszyne num. do zrobienia dziurek jednak wyskakuje znak i maszyna nie rusza w jaki sposob mozna otrzymac instrukcje po polsku

Mieczyslawa, 5 miesięcy temu

Po założeniu nici na szpuleczkę w chwytaczu i załaczeniu maszyna nie szyje,pracuje tak jakby spadł pasek klinowy i po kilku sekundach wyswietla się symbol C4,nigdzie nie ma żadnych wplątanych nici jak sugeruje instrukcja i nie wiem co robić....dzięki za jakiekolwiek informacje.

joanna, 9 miesięcy temu

Witam moja maszyna szyje tylko prosto nie ma żednego ściegu jest nowa ale z wyprzedazy bez gwarancji prosze o pomoc moze ktoś taz yak miał

Katarzyna, 1 rok temu

Mam tę maszynę od 1,5 roku,trochę na niej szyłam dla potrzeb domowych. Ostatnio strasznie piszczy przy szyciu,mimo że mąż ją oliwił. Nie wiemy co może być przyczyną i w którym miejscu naoliwić. Pozdrawiam

Anna, 1 rok temu

Witam. Mam ten sam problem co Pani Anna. Piszczy mi maszyna mimo Oliwienia nie wiem czy mogr dalej z niej skorzystac. Nie chce rozbierac na wlasna reke a z drugiej strony potrzebuje jak najszybciej korzystac z maszyny.

Anna, 11 miesięcy temu
/ 192