Instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Singer 6180 Brilliance prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Singer 6180 Brilliance, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam.Moja maszyna szyje prawidłowo ,aż do momentu uszycia dziurki,gdy wybrałam numer założyłam stopkę i przystąpiłam do szycia z wyświetlacza znika numer a pojawia się C2 i maszyna nie szyje. Zmieniałam nr, innych rodzai dziurek ,ale sytuacja się powtarza .Proszę o radę.

, 1 rok temu

Dzien dobry szukam instrukcji do singer brilance po polsku

, 1 rok temu

ustawilam maszyne num. do zrobienia dziurek jednak wyskakuje znak i maszyna nie rusza w jaki sposob mozna otrzymac instrukcje po polsku

, 9 miesięcy temu

Witam Mario. Też się wkurzałam... ale już wiem i szyję się bosko dziurki do guzika. Najpierw stopka z włożonym guzikiem z tyłu za igłą (komputer dobiera miarę dziurki do guzika) , później z tyłu z lewej strony stopki z igłą (prawie pod lampką) jest taki biały plastikowy prostokącik trzeba go ściągnąć na dół (to czujnik) musi się on znaleźć między dwoma dystansami w stopce do dziurek - rysunek w instrukcji i to jest ten szkopuł przez który wyskakuje błąd C2 ..powodzenia . ? Jeśli dalej będzie problem to mogę zdjęcia podesłać jak będę w domu :)PozdrawiamPati

, 1 rok temu

Witam,Nie potrafię nawlec igły za pomocą nawlekacza; czy ew. jest możliwość wymiany nawlekacza?Pozdrawiam

, 1 rok temu

Dzień dobry , Zabrałam się za Naprawę Tapicerki ze sztucznej skóry pikowanej -nie wiem jaki program mam ustawić ,bo przy normalnym oczywiście maszyna zrywa cały czas nitkę ,co powinnam zmienić?

, 2 tygodnie temu

Gdzie mogę znaleźć instrukcje po polsku do maszyny Singer 61 80 Bilans

, 3 miesiące temu

Witam,skończyła mi się gwarancja , a pokrętło z prawej strony w ogóle nie chce się obracać,wyskakuje błąd c34.Wcześniej szyła ,ale zaczęła tak jakby ścieg nie szedł prosto tylko przeskakiwał i na boki uciekał. Co robić ?

, 6 miesięcy temu

Witam moja maszyna szyje tylko prosto nie ma żednego ściegu jest nowa ale z wyprzedazy bez gwarancji prosze o pomoc moze ktoś taz yak miał

, 1 rok temu

Mam tę maszynę od 1,5 roku,trochę na niej szyłam dla potrzeb domowych. Ostatnio strasznie piszczy przy szyciu,mimo że mąż ją oliwił. Nie wiemy co może być przyczyną i w którym miejscu naoliwić. Pozdrawiam

, 1 rok temu

Witam. Mam ten sam problem co Pani Anna. Piszczy mi maszyna mimo Oliwienia nie wiem czy mogr dalej z niej skorzystac. Nie chce rozbierac na wlasna reke a z drugiej strony potrzebuje jak najszybciej korzystac z maszyny.

, 1 rok temu
/ 192