Instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Singer 6180 Brilliance prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Singer
Model
6180 Brilliance
Produkt
Język
Angielski Francuski Francuski
Typ pliku
PDF

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Singer 6180 Brilliance, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam.Moja maszyna szyje prawidłowo ,aż do momentu uszycia dziurki,gdy wybrałam numer założyłam stopkę i przystąpiłam do szycia z wyświetlacza znika numer a pojawia się C2 i maszyna nie szyje. Zmieniałam nr, innych rodzai dziurek ,ale sytuacja się powtarza .Proszę o radę.

, 1 rok temu
+6

Witam Mario. Też się wkurzałam... ale już wiem i szyję się bosko dziurki do guzika. Najpierw stopka z włożonym guzikiem z tyłu za igłą (komputer dobiera miarę dziurki do guzika) , później z tyłu z lewej strony stopki z igłą (prawie pod lampką) jest taki biały plastikowy prostokącik trzeba go ściągnąć na dół (to czujnik) musi się on znaleźć między dwoma dystansami w stopce do dziurek - rysunek w instrukcji i to jest ten szkopuł przez który wyskakuje błąd C2 .. powodzenia . ? Jeśli dalej będzie problem to mogę zdjęcia podesłać jak będę w domu :) Pozdrawiam Pati

, 1 rok temu
+3

Dzien dobry szukam instrukcji do singer brilance po polsku

, 2 lata temu
+3

Gdzie mogę znaleźć instrukcje po polsku do maszyny Singer 61 80 Bilans

, 10 miesięcy temu
+2

ustawilam maszyne num. do zrobienia dziurek jednak wyskakuje znak i maszyna nie rusza w jaki sposob mozna otrzymac instrukcje po polsku

, 1 rok temu
+2

WITAM POPROSZE O INFORMACJE OLIWIENIA MASZYNY POZDRAWIAM

, 2 miesiące temu
0

kupilem zonie maszyne ale nie mam instrukcji obslugi bardzo jest potrzebna a maszyna to singer brillance 6180

, 4 miesiące temu
0

Czy na maszynie Singer brilanse 6180 można szyć przy pomocy podwójnej igły?

, 5 miesięcy temu
0

Witam czy ma może ktoś po Polsku instrukcji obsługi Singer 6180 Brilliance, 6180

, 5 miesięcy temu
0

Witam . Potrzebuje instrukcje obslugi maszyny do szycia Singer 6180 Brillance

, 3 miesiące temu
0

Dzień dobry , Zabrałam się za Naprawę Tapicerki ze sztucznej skóry pikowanej -nie wiem jaki program mam ustawić ,bo przy normalnym oczywiście maszyna zrywa cały czas nitkę ,co powinnam zmienić?

, 7 miesięcy temu
0

Na sprzedaż w

Relaterade produkter: