Instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance

Singer 6180 Brilliance

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Singer 6180 Brilliance. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Singer 6180 Brilliance prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Singer
Model
6180 Brilliance
Produkt
Język
Angielski, Francuski, Francuski
Typ pliku
PDF
INSTRUCTION MANUAL
MANUEL D’INSTRUCTION
MANUAL DE INSTRUCCIONES
F-1
5500/5400
6199/6180/6160

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Singer 6180 Brilliance, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam.Moja maszyna szyje prawidłowo ,aż do momentu uszycia dziurki,gdy wybrałam numer założyłam stopkę i przystąpiłam do szycia z wyświetlacza znika numer a pojawia się C2 i maszyna nie szyje. Zmieniałam nr, innych rodzai dziurek ,ale sytuacja się powtarza .Proszę o radę.

, 2 lata temu
+6

Gdzie mogę znaleźć instrukcje po polsku do maszyny Singer 61 80 Bilans

, 1 rok temu
+3

Pomocy. Kupiłam Singer 6180. W komplecie instrukcja po angielsku. Mój angielski nie jest tak dobry by zrozumieć techniczne niuanse. Od dwu dni poszukuję PDF Singer 6180. Bardzo proszę o pomoc.

, 1 miesiąc temu
0

Witam Mario. Też się wkurzałam... ale już wiem i szyję się bosko dziurki do guzika. Najpierw stopka z włożonym guzikiem z tyłu za igłą (komputer dobiera miarę dziurki do guzika) , później z tyłu z lewej strony stopki z igłą (prawie pod lampką) jest taki biały plastikowy prostokącik trzeba go ściągnąć na dół (to czujnik) musi się on znaleźć między dwoma dystansami w stopce do dziurek - rysunek w instrukcji i to jest ten szkopuł przez który wyskakuje błąd C2 .. powodzenia . ? Jeśli dalej będzie problem to mogę zdjęcia podesłać jak będę w domu :) Pozdrawiam Pati

, 2 lata temu
+3

ustawilam maszyne num. do zrobienia dziurek jednak wyskakuje znak i maszyna nie rusza w jaki sposob mozna otrzymac instrukcje po polsku

, 1 rok temu
+2

Dzien dobry szukam instrukcji do singer brilance po polsku

, 2 lata temu
+2

WITAM POPROSZE O INFORMACJE OLIWIENIA MASZYNY POZDRAWIAM

, 5 miesięcy temu
0

kupilem zonie maszyne ale nie mam instrukcji obslugi bardzo jest potrzebna a maszyna to singer brillance 6180

, 7 miesięcy temu
0

Czy na maszynie Singer brilanse 6180 można szyć przy pomocy podwójnej igły?

, 8 miesięcy temu
0

Witam czy ma może ktoś po Polsku instrukcji obsługi Singer 6180 Brilliance, 6180

, 8 miesięcy temu
0

Witam . Potrzebuje instrukcje obslugi maszyny do szycia Singer 6180 Brillance

, 7 miesięcy temu
0

Dzień dobry , Zabrałam się za Naprawę Tapicerki ze sztucznej skóry pikowanej -nie wiem jaki program mam ustawić ,bo przy normalnym oczywiście maszyna zrywa cały czas nitkę ,co powinnam zmienić?

, 10 miesięcy temu
0

Na sprzedaż w