Instrukcja obsługi Siemens EQ.5 TE503201RW

Siemens EQ.5 TE503201RW

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Siemens EQ.5 TE503201RW. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Siemens EQ.5 TE503201RW prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Siemens
Model
EQ.5 TE503201RW
Produkt
EAN
4242003546963
Język
Holenderski, Angielski, Francuski, Polski, Rosyjski, Czech
Typ pliku
PDF
Witryna internetowa
http://www.siemens.com/entry/cc/en/
Instruction manual
Mode d‘emploi
Gebruiksaanwijzing
Instrukcja obsługi
Návod k použití
Инструкция по эксплуатации
en English
fr Français
nl Nederlands
pl Polski
cz Čeština
ru Русский
TE503...RW

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Siemens EQ.5 TE503201RW, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam, mój expres podaje komunikat, , by uzupełnić kawę ziarnista, podczas, gdy jest w młynku kawa. Jak np. Nastawiam na kawę, to włącza sie młynek i słychać, jakby chodził, i za chwile podaje komunikat, by uzupełnić kawę. Robiłam czyszczenie , nic nie pomaga. Serdecznie dziękuje za odpowiedz Honorata

, 2 lata temu
+21

Witam, mój expres podaje komunikat, , by uzupełnić kawę ziarnista, podczas, gdy jest w młynku kawa. Jak np. Nastawiam na kawę, to włącza sie młynek i słychać, jakby chodził, i za chwile podaje komunikat, by uzupełnić kawę. Robiłam czyszczenie , nic nie pomaga. Serdecznie dziękuje za pomoc.

, 1 rok temu
+2

Mam taki sam problem jest komunikat żeby uzupełnić kawę ziarnistą a zasobnik pełny młynek chwilę mieli po włączeniu a potem komunikat. Poproszę o pomoc

, 6 miesięcy temu
0

Mój ekspres przestał spieniać mleko, podgrzewa je tylko pryska na boki. Odkamieniłem układ mleczny poprzez opcje spieniania (woda z odkamieniaczem) wyczyściłem całą nasadkę do spieniania rozebrałem na części pierwsze przesmarowałem złożyłem bez efektu.

, 3 lata temu
+19

Witam! Jaka może być przyczyna, ze ekspres nie pobiera wody? A dokładniej pobiera ale tylko niewielkie ilości. Urzywam tylko wody filtrowanej, regularnie czyszczę i odkamieniam. Dziś przy robieniu kawy, wszystko było Ok ale nalało tylko 1/4 porcji i komunikat, żeby sprawdzić pojemnik na wodę - wszystko gra. Przy czyszczeniu, ledwo puszcza wodę kroplami. Co może być przyczyna i jak rozwiązać ten problem?

, 2 lata temu
+18

Witam. Posiadam ekspres SiemensQ5 TE506201RW12 i mam problem tego typu że nie przepuszcza wody i nie robi kawy! Pompka pracuje, wylewki i wężyki drożne! Jedynie co udało mi się zauważyć to to że expres nie potrafi przepchać wody przez sitko w automacie prasującym kawę (nawet bez kawy). Rozebrałem to sitko i znajduje się tam taka sprężynka z zaślepką (trzyma chyba ciśnienie) kiedy ją wyjąłem to woda - kawa zaczęła lecieć! Nie wiem czy jest to wina tego mechanizmu ze sprężynką w sitku czy może coś nie tak z pompką - słabe ciśnienie? Jestem w miarę manualny i sam wymieniłbym część tylko gorzej ze z diagnozowaniem problemu. Spotkał się już ktoś z takim problemem? Z góry dziękuję.

, 2 lata temu
+12

kolego miałem to samo trzeba wymienić oring na tłoku w mechanizmie koloru czerwonego koszt to jakieś 15 pln

, 2 lata temu
-2

Przy pierwszym uruchomieniu zapisano język grecki jak można go zmienić?

, 2 lata temu
+12

Co morze być przyczyną pojawiający się komunikat -konieczne odkamienianie- po wykonaniu tego polecenia .

, 2 lata temu
+9

Po wyczyszczeniu i odkamienieniu ekspres bez przerwy wyświetla mi informację "pociągnij spieniacz mleka i płuka , po czym po wciśnięciu chwilę brzęczy przy napisie SIEMENS i znow to samo. Zrobilam to kilka razy i bez zmian.Nie dziala przycisk I i nie można zmienić ustawienia. Co zrobić?

, 2 lata temu
+8

Mam problem spieniacz do mleka od pewnego czasu bardzo słabo spienia , umyłam go ( rozebrałam namoczyłam ) i dalej tak samo mleko jest lekko ciepłe i bez pianki nie wiem co zrobić proszę o pomoc pz Dorota

, 2 lata temu
+6

Witam,pomimo kilkukrotnego mycia zaparzacza pojawia się komunikat -wyczyść zaparzacz.Jak zaradzić ?

, 2 lata temu
+4

Expres TE 506 - Expres nie pobiera mleka pomimo wyczyszczenia spieniacza do mleka. Wyswietla sie komunikat clean milk system i nie mozemy go uruchomic od pewnego czasu

, 2 lata temu
+2

Ekspres nie pobiera mleka. Co może być przyczyną?

, 1 rok temu
+1

Na sprzedaż w