Instrukcja obsługi Siemens EQ.5 TE503201RW

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Siemens EQ.5 TE503201RW. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Siemens EQ.5 TE503201RW prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Siemens EQ.5 TE503201RW, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam, mój expres podaje komunikat, , by uzupełnić kawę ziarnista, podczas, gdy jest w młynku kawa. Jak np. Nastawiam na kawę, to włącza sie młynek i słychać, jakby chodził, i za chwile podaje komunikat, by uzupełnić kawę. Robiłam czyszczenie , nic nie pomaga. Serdecznie dziękuje za odpowiedz Honorata

, 1 rok temu

Witam, mój expres podaje komunikat, , by uzupełnić kawę ziarnista, podczas, gdy jest w młynku kawa. Jak np. Nastawiam na kawę, to włącza sie młynek i słychać, jakby chodził, i za chwile podaje komunikat, by uzupełnić kawę. Robiłam czyszczenie , nic nie pomaga. Serdecznie dziękuje za pomoc.

, 9 miesięcy temu

Mam taki sam problem jest komunikat żeby uzupełnić kawę ziarnistą a zasobnik pełny młynek chwilę mieli po włączeniu a potem komunikat. Poproszę o pomoc

, 1 miesiąc temu

Witam! Jaka może być przyczyna, ze ekspres nie pobiera wody? A dokładniej pobiera ale tylko niewielkie ilości. Urzywam tylko wody filtrowanej, regularnie czyszczę i odkamieniam. Dziś przy robieniu kawy, wszystko było Ok ale nalało tylko 1/4 porcji i komunikat, żeby sprawdzić pojemnik na wodę - wszystko gra. Przy czyszczeniu, ledwo puszcza wodę kroplami. Co może być przyczyna i jak rozwiązać ten problem?

, 1 rok temu

Mój ekspres przestał spieniać mleko, podgrzewa je tylko pryska na boki. Odkamieniłem układ mleczny poprzez opcje spieniania (woda z odkamieniaczem) wyczyściłem całą nasadkę do spieniania rozebrałem na części pierwsze przesmarowałem złożyłem bez efektu.

, 2 lata temu

Przy pierwszym uruchomieniu zapisano język grecki jak można go zmienić?

, 1 rok temu

Witam. Posiadam ekspres SiemensQ5 TE506201RW12 i mam problem tego typu że nie przepuszcza wody i nie robi kawy! Pompka pracuje, wylewki i wężyki drożne! Jedynie co udało mi się zauważyć to to że expres nie potrafi przepchać wody przez sitko w automacie prasującym kawę (nawet bez kawy). Rozebrałem to sitko i znajduje się tam taka sprężynka z zaślepką (trzyma chyba ciśnienie) kiedy ją wyjąłem to woda - kawa zaczęła lecieć! Nie wiem czy jest to wina tego mechanizmu ze sprężynką w sitku czy może coś nie tak z pompką - słabe ciśnienie? Jestem w miarę manualny i sam wymieniłbym część tylko gorzej ze z diagnozowaniem problemu. Spotkał się już ktoś z takim problemem? Z góry dziękuję.

, 1 rok temu

kolego miałem to samo trzeba wymienić oring na tłoku w mechanizmie koloru czerwonego koszt to jakieś 15 pln

, 1 rok temu

Po wyczyszczeniu i odkamienieniu ekspres bez przerwy wyświetla mi informację "pociągnij spieniacz mleka i płuka , po czym po wciśnięciu chwilę brzęczy przy napisie SIEMENS i znow to samo. Zrobilam to kilka razy i bez zmian.Nie dziala przycisk I i nie można zmienić ustawienia. Co zrobić?

, 2 lata temu

Co morze być przyczyną pojawiający się komunikat -konieczne odkamienianie- po wykonaniu tego polecenia .

, 1 rok temu

Witam,pomimo kilkukrotnego mycia zaparzacza pojawia się komunikat -wyczyść zaparzacz.Jak zaradzić ?

, 2 lata temu

Mam problem spieniacz do mleka od pewnego czasu bardzo słabo spienia , umyłam go ( rozebrałam namoczyłam ) i dalej tak samo mleko jest lekko ciepłe i bez pianki nie wiem co zrobić proszę o pomoc pz Dorota

, 1 rok temu

Expres TE 506 - Expres nie pobiera mleka pomimo wyczyszczenia spieniacza do mleka. Wyswietla sie komunikat clean milk system i nie mozemy go uruchomic od pewnego czasu

, 1 rok temu

Ekspres nie pobiera mleka. Co może być przyczyną?

, 9 miesięcy temu
Podgląd PDF Siemens EQ.5 TE503201RW
  • Marka: Siemens
  • Model: EQ.5 TE503201RW
  • Produkt:
  • EAN: 4242003546963
  • Język: Holenderski Angielski Francuski Polski Rosyjski Czech
  • Typ pliku: PDF
  • Witryna internetowa: http://www.siemens.com/entry/cc/en/