Sennheiser RS 120-II

Instrukcja obsługi Sennheiser RS 120-II

(2)
 • RS 120 II
  RS 119 II
  Quick Guide
  Consignes de sécurité
  Indicaciones de seguridad
  Guia de Segurança
  Sicherheitshinweise
  Guida per la sicurezza
  Veiligheidsgids
Sennheiser RS 120-II

Potrzebujesz pomocy?

Liczba pytań: 1

Czy masz pytanie dotyczące Sennheiser RS 120-II lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz pytanie. Im więcej szczegółów swojego problemu i pytania podasz, tym łatwiej będzie innym właścicielom Sennheiser RS 120-II poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

ANNA, 2017-09-08 19:44:46 Bez komentarza

Dobry wieczór. Nie wiem co się stało ze słuchawkami, bo używałam je w dzień i wieczorem okazało się, że jest głucho. Czasami zdarzało się, że tak, jakby coś w nich nie łączyło, szumiało mi wtedy, ale zdejmowałam nausznik, s powrotem zakładałam dociskając go i jakoś ustępowało. Natomiast teraz myślałam, że może źle były założone na bazę ładującą i po nałożeniu słuchawek zauważyłam, że na bazie nie zapala się lampka czerwona - ładująca. Sprawdziłam przewody, podłączenie do TV i wszystko ok. W słuchawkach głucho i nie wiem co to oznacza? Coś się musiała stać z bazą, skoro nie zapala się lampka ładowania.

Odpowiedz na to pytanie

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Sennheiser RS 120-II. Ta instrukcja należy do kategorii Słuchawki i otrzymała oceny od 2 osób ze średnią 6.8. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Sennheiser RS 120-II lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Specyfikacje Sennheiser RS 120-II

Ogólne
Marka Sennheiser
Model RS 120-II
Produkt Słuchawka
EAN 4044155071825, 4044155071832, 615104218420
Język Angielski
Typ pliku PDF

Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące: Sennheiser RS 120-II.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

InstrukcjaObslugiPDF.pl

Szukasz instrukcji? InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.

InstrukcjaObslugiPDF.pl

© Copyright 2020 InstrukcjaObslugiPDF.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej