Instrukcja obsługi Samsung WF-F1062

Samsung WF-F1062

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Samsung WF-F1062. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Samsung WF-F1062 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Samsung WF-F1062, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam, podczas wirowania pokazuje mi się bład UE co on oznacza?

asia, 2 lata temu

Witam, chciałam dowiedzieć się czy można dołożyć rzeczy do prania jeżeli została już włączona pralka. Chciałam dołożyć pranie zaraz po włączeniu pralki ale pomimo że wyłączyłam pralkę i chwilę odczekałam drzwiczki się nie odblokowały. Co powinnam zrobić?

Genia, 2 lata temu

Pralka na normalnym praniu idzie a jak ma plukac i wirowac to stoi w miejscu i kreci sie be en a potem pojawia sie komunikat SE po wcisnieciu start problem pojawia sie w kolo

Agnieszka, 2 lata temu

Jak odblokować drzwiczki, podczas pojawieniu sie błędu 5E lubSE, samsung WF-F1062???

pawel, 1 miesiąc temu

Witam!Jestem użytkownikiem pralki samsung WF-F1062. Po włączeniu kabla zasilającego do pralki nie dochodzi prąd. Po włączeniu włącznikiem nie ma zasilania, nie palą się kontrolki.Sprawdziłem przewód zasilający i gniazdo jest wszystko dobrze.Doszedłem do filtra przeciwzakłóceniowego filtr DPC Emi filtr i sprawdziłem czy dochodzi napięcie - prąd dochodzi. Może uszkodzony jest filtr lub coś więcej. Dalej nie sprawdzałem - nie chcę rozkręcać całej pralki. Może ktoś z użytkowników spotkał się z podobnym problemem.Proszę o radę i wskazówkiPozdrawiam Józef

Józef, 1 rok temu

Witam,nie wiem gdzie filtr w tym modelu pralki :(

Elżbieta , 1 rok temu

witam.jak wyczyścić filtr?nie mogę się tam dostać a spod pralki zaczyna lać się woda.pozdrawiam.

hania, 2 lata temu

Witam. Pękł mi metalowy uchwyt od dżwiczek pralki. Jak to fachowo się nazywa i gdzie najtaniej można zamówić. Pozdrawiam.

Beata, 2 lata temu
/ 192