Plantronics Marque 2

Instrukcja obsługi Plantronics Marque 2

(1)
  • Marque 2
    M165
    User Guide
Plantronics Marque 2

Potrzebujesz pomocy?

Liczba pytań: 1

Czy masz pytanie dotyczące Plantronics Marque 2 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz pytanie. Im więcej szczegółów swojego problemu i pytania podasz, tym łatwiej będzie innym właścicielom Plantronics Marque 2 poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Małgorzata, 2017-07-29 07:45:09 Bez komentarza

Słuchawka przez 1,5 roku działała bez zarzutu, a teraz co chwilę traci połączenie z telefonem, łączy się na nowo i znów traci, mimo że jest naładowana na max. i współpracuje z tym samym telefonem. Jaka może być przyczyna tego problemu?

Odpowiedz na to pytanie

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Plantronics Marque 2. Ta instrukcja należy do kategorii Zestaw słuchawkowy i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 8.2. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Plantronics Marque 2 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Specyfikacje Plantronics Marque 2

Ogólne
Marka Plantronics
Model Marque 2
Produkt Zestaw słuchawkowy
EAN 5033588039655
Język Angielski
Typ pliku PDF

Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące: Plantronics Marque 2.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

InstrukcjaObslugiPDF.pl

Szukasz instrukcji? InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.

InstrukcjaObslugiPDF.pl

© Copyright 2020 InstrukcjaObslugiPDF.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej