Instrukcja obsługi Parrot CK3100

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Parrot CK3100. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Parrot CK3100 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Parrot CK3100, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam, mam problem z połączeniem zestawu C3100 z telefonem. Tzn wcześniej łączył mi się automatycznie po uruchomieniu samochodu, a teraz muszę, za każdym razem łączyć go samemu wpisując pin. Proszę O pomoc, jeżeli ktoś wie O co chodzi. Pozdrawiam.

, 1 rok temu

Co oznacza napis na wyswietlaczu "no signal"

, 3 lata temu

Nie potrafię połączyć z innym urządzeniem brak języka polskiego itakdalej.

, 1 rok temu

Po zamontowaniu Parrot CK 3100 zostało dwa kabelki o kolorach niebieski i czerwony o wtyczkach na bolce nie wiem do czego one służą. Dlaczego nie ma instrukcji po polsku w opisach .

, 2 lata temu

Mnie nie słysza

, 7 miesięcy temu

Po zamontowaniu Parrot CK 3100 zostało dwa kabelki o kolorach niebieski i czerwony o wtyczkach na bolce nie wiem do czego one służą.

, 2 lata temu

witam . zakupiłem auto z zamontowanym zestawem . w momencie kiedy ktoś do mnie dzwoni zapalają się kontrolki takie jak poduszka powietrzna, hamulec ręczny itp. Czy to jest po prostu sygnał ostrzegawczy , czy błąd w instalacji ?

, 1 miesiąc temu

Jak wgrać kontakty głosowe do urządzenia? Zmieniłem telefon i wszystko się usuneło. Proszę o pomoc

, 4 miesiące temu

Bardzo proszę o przesłanie mi instrukcji obsługi do urządzenia Parrot.Pozdrawiam

, 1 rok temu

  Specs

  Szczegóły Techniczne
  Redukcja hałasuyes
  Prędkość wybierania numeruyes
  Łączność
  Technologia łącznościBezprzewodowy
  Bluetooth yes
  Kolor
  Kolor produktu Czarny