Instrukcja obsługi Panasonic Viera TX-L42ET60

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Panasonic Viera TX-L42ET60. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Panasonic Viera TX-L42ET60 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Panasonic Viera TX-L42ET60, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Posiadam PANASONIC TXL42ET60E. Od jakiegoś czasu nie mogę oglądać programów i filmów z PLAYERA.

, 3 miesiące temu

czy telewizor obsługuje miracast ?

, 3 miesiące temu

Posiadam telewizor PANASONIC MODEL TX-P42S30E proszę o instrukcję obsługi

, 9 miesięcy temu

Witam ! Posiadam telewizor Panasonic TX-L47DT60E Mam problem z z aplikacją iplex. pl której to nie mogę uruchomić,wchodząc w aplikacje Smart Viera klikając ikonkę iplex pl zamiast jak poprzednio bywało nie wyświetla się menu z filmami tylko komunikat Wystąpiły błędy podczas odtwarzania playlisty. Nie wiem co zrobić żeby powrócić do poprzedniego stanu.Bardzo zależy mi na tej aplikacji, proszę o pomoc.Z góry dziękuje za pomoc ! Ponad to mam pytanie jeszcze czy aplikacje skaypa i meteonews Web Browser muszą być w języku angielskim?Czy może typ ten tak ma, Ale najwżniejszy to ten pierwszy problem. POZDRAWIAM 1

, 2 lata temu

Ja też mam ten sam problem co Darek? Czy da się coś z tym zrobić?

, 3 lata temu

Chcę oglądać filmy z portalu cda.pl,(połączenie Wi - Fi) niestety pojawia się komunikat " Przepraszamy za niedogodności. Przeglądarka internetowa nie może wyświetlić strony internetowej" Podobny komunikat pojawia się gdy chcę jakąkolwiek transmisję na sport.tvp.pl. Czy telewizor nie obsługuje jakiejś wtyczki. Co trzeba zrobić, by móc korzystać z w/w stron internetowych. Aktualizacja oprogramowania telewizora nic nie daje.

, 3 lata temu
  • Marka: Panasonic
  • Model: Viera TX-L42ET60
  • Produkt:
  • EAN: 5025232709083
  • Język: Holenderski Angielski
  • Typ pliku: PDF
  • Witryna internetowa: http://www.panasonic.com/