Instrukcja obsługi Panasonic Viera TX-L42ET60

Panasonic Viera TX-L42ET60

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Panasonic Viera TX-L42ET60. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Panasonic Viera TX-L42ET60 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Panasonic
Model
Viera TX-L42ET60
Produkt
EAN
5025232709083
Język
Holenderski, Angielski
Typ pliku
PDF
Witryna internetowa
http://www.panasonic.com/

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Panasonic Viera TX-L42ET60, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Czy istotne oprogramowanie by działało Youtube .Jak tak to proszę o namiary.

, 1 miesiąc temu
0

Posiadam PANASONIC TXL42ET60E. Od jakiegoś czasu nie mogę oglądać programów i filmów z PLAYERA.

, 7 miesięcy temu
0

czy telewizor obsługuje miracast ?

, 8 miesięcy temu
0

Posiadam telewizor PANASONIC MODEL TX-P42S30E proszę o instrukcję obsługi

, 1 rok temu
0

Witam ! Posiadam telewizor Panasonic TX-L47DT60E Mam problem z z aplikacją iplex. pl której to nie mogę uruchomić,wchodząc w aplikacje Smart Viera klikając ikonkę iplex pl zamiast jak poprzednio bywało nie wyświetla się menu z filmami tylko komunikat Wystąpiły błędy podczas odtwarzania playlisty. Nie wiem co zrobić żeby powrócić do poprzedniego stanu.Bardzo zależy mi na tej aplikacji, proszę o pomoc.Z góry dziękuje za pomoc ! Ponad to mam pytanie jeszcze czy aplikacje skaypa i meteonews Web Browser muszą być w języku angielskim?Czy może typ ten tak ma, Ale najwżniejszy to ten pierwszy problem. POZDRAWIAM 1

, 3 lata temu
0

Ja też mam ten sam problem co Darek? Czy da się coś z tym zrobić?

, 3 lata temu
0

Chcę oglądać filmy z portalu cda.pl,(połączenie Wi - Fi) niestety pojawia się komunikat " Przepraszamy za niedogodności. Przeglądarka internetowa nie może wyświetlić strony internetowej" Podobny komunikat pojawia się gdy chcę jakąkolwiek transmisję na sport.tvp.pl. Czy telewizor nie obsługuje jakiejś wtyczki. Co trzeba zrobić, by móc korzystać z w/w stron internetowych. Aktualizacja oprogramowania telewizora nic nie daje.

, 3 lata temu
0

Na sprzedaż w