Instrukcja obsługi Neato Robot Cleaner XV-15

Neato Robot Cleaner XV-15
(3)
  • Liczba stron: 174
  • Typ pliku: PDF
  • Neato All-Floor Robotic Vacuum
    User’s Guide
Neato Robot Cleaner XV-15

Potrzebujesz pomocy?

Liczba pytań: 3

Czy masz pytanie dotyczące Neato Robot Cleaner XV-15 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz pytanie. Im więcej szczegółów swojego problemu i pytania podasz, tym łatwiej będzie innym właścicielom Neato Robot Cleaner XV-15 poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Andrzej, 16-6-2017 20:12:42 Bez komentarza

Posiadam odkurzacz Neato Robotics XV14 ,podczas odkurzania czasami się na nierównościach zawiesi i nie powróci do stacji dokującej.W tym czasie potrafi zgasnąć wyświetlacz i świeci słabo na zielono kontrolka ładowania ,po podłączeniu do stacji dokującej nie ładuje się.Odpinam jedną baterię poczekam kilka minut i po podłączeniu baterii wyświetlacz zapala się , po dołączeniu do stacji dokującej poprawnie się ładuje i działa .Co może być przyczyną takiego zachowania się odkurzacza? Nadmienię że niedawno zostały wymienione akumulatory kpl. nowe, oraz ładowanie było tak jak wyczytałem w necie tzn.w menu wybrane było ładowanie nowe aku i ładowano 16 godz.,rozładowano do końca aż się sam zatrzymał i ponownie 3 pełne cykle ładowania w sumie .

Odpowiedz na to pytanie
Ryszard, 22-5-2021 12:03:44 Bez komentarza

Wyświetla połóż na podłodze

Odpowiedz na to pytanie
Andrzej, 9-5-2017 20:33:11 Bez komentarza

Odkurzacz NEATO robotics XV 14,po odłaczeniu odkurzacza z prądu,tj. wyjęcia wtyczki z gniazda sieciowego żeby się nie ładował kontrolka zielona w odkurzaczu przyciemnia się i nie reaguje na żadne przyciski,wyświetlacz ciemny.Po odłączeniu baterii odczekaniu ok 10 sek. i ponownym podłączeniu baterii odkurzacz reaguje na przyciski i wyświetlacz świeci.Moje pytanie -co jest tego przyczyną i czy to jest normalne? nadmienię że baterie zakupione są nowe i było przeprowadzone ładowanie nowych baterii tak jak przeczytałem na jednym z forum .To znaczy formowanie baterii 3 krotne- pełny cykl ładowania i rozładowania.Z góry dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam.

Odpowiedz na to pytanie

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Neato Robot Cleaner XV-15. Ta instrukcja należy do kategorii Automatyczne odkurzacze i otrzymała oceny od 3 osób ze średnią 8.2. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Neato Robot Cleaner XV-15 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Specyfikacje Neato Robot Cleaner XV-15

Ogólne
Marka Neato
Model Robot Cleaner XV-15
Produkt Automatyczny odkurzacz
Język Angielski
Typ pliku PDF

Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące: Neato Robot Cleaner XV-15.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj