Instrukcja obsługi Microlife NC 150

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Microlife NC 150. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Microlife NC 150 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Microlife NC 150, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

ZMIANA Z F NA C -> Kiedy termometr jest WYŁĄCZONY (na ekraniku nic nie ma), wciskamy START ( nie ON/OFF!!) i trzymamy 5 sekund. Włączy się migoczące F, wciskamy jeszcze raz START, zmienia się na C i gotowe :) długo mi zajęło dojście do tego, ale udało się :)

, 1 rok temu

Witam. Mam bardzo ważne pytanie: jak wyłączyć dźwięk w termometrze microl-ife nc150? Jest to reklamowana cecha, ale nie mogę znaleźć, jak to zrobić. Znalazłam już, jak zmieniać F' na C' - a był to spory problem; a teraz nie mogę sobie poradzić z dźwiękiem. Bardzo proszę o pomoc.

, 2 lata temu

Witam,Mam problem jak włączam termometr to wyświetla sie uzupełnienie daty i godziny po zrobieniu tego wyskakuje mi abym zrobiła to ponownie, jak to naprawić. Dopóki tego nie ustawię nie mogę mierzyć temperatury :/

, 1 rok temu

włączając termometr i chcac zmierzyć temperaturę ciała pojawia mi się symbol L ze stopniem celsjusza i nie mierzy temperatury. Dlaczego?

, 11 miesięcy temu

Witam mam pytanie jak zmienic temperature z F na C stopni bo mi pokazuje? ???

, 1 rok temu

jak zmienić z f na c

, 1 rok temu

Co zrobić Dzisiaj kuoiłem termometr NC150 pomimo prawidłowego ustawienia sygnalu dźwiękowego nie wlancza się ?

, 1 rok temu

Jak zmienic temperature z F na C w modelu NC100

, 2 lata temu

Microlife NC100 po 5 sekundach od włączenia pojawia się czerwony ekran z literą L. Nie da się zmierzyć temperatury. Da się naprawić czy do śmieci?

, 2 dni temu

Witam. Gdzie wyłączyć te światełko do pomiaru temperatury. W nocy jest to uciążliwe razi dziecko w oczy.

, 2 tygodnie temu
Podgląd PDF Microlife NC 150

Specs

Szczegóły Techniczne
Model Teledetekcja
Funkcja pamięci yes
Umiejscowienie termometru Ear, Forehead, Oral, Rectal, Underarm
Wyświetlacz
Typ ekranu LCD