Instrukcja obsługi Kugoo KuKirin G2 Max

Kugoo KuKirin G2 Max
8.5 · 3
PDF instrukcja
 · 16 str.
Polski
instrukcjaKugoo KuKirin G2 Max

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Kugoo KuKirin G2 Max. Ta instrukcja należy do kategorii nieskategoryzowane i otrzymała oceny od 3 osób ze średnią 8.5. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski. Czy masz pytanie dotyczące Kugoo KuKirin G2 Max lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Kugoo , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Kugoo udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Kamila • 15-9-2023Bez komentarza

Witam, na wyświetlaczu wyświetla się kod błędu 007, nie działają światła, po naciśnięciu gazu hulajnoga nie ruszą,m poprostu zero reakcji. Co moze być przyczyną? W opisie kodów zbledami e instrukcji nie ma informacji co zrobić aby usunąć ustawkę, proszę o pomoc.

Odpowiedz na to pytanie
Tomasz • 11-9-2023Bez komentarza

Jak ustawić na monitorku by nie mrygala pusta bateria . Bateria jest naładowana bo dioda swieci sie na zielono ale nie wskazuje na monitorku kresek i mruga pusta bateria jak ją ustawić na monitorku by wskazywała poziom naładowania

Jak ustawić na monitorku by nie mrygala pusta bateria . Bateria jest naładowana bo dioda swieci sie na zielono ale nie wskazu...
Zobacz zdjęcie
Odpowiedz na to pytanie
Kamil • 22-8-2023Bez komentarza

Poproszę jak przywrócić do ustawień fabrycznych

Odpowiedz na to pytanie
Tomasz • 8-9-2023Bez komentarza

Ladowalam baterie po otrzymaniu hulajnogi od kuriera. Świeciła się lampka czerwona po 7 godzinach zapaliła się zielona ale na monitorku nie ma kresek wskazujących naładowanie bateria co jest powodem.

Odpowiedz na to pytanie
Mariusz • 8-9-2023Bez komentarza

Tylna lampa nie działa,światło nie działa ,a stop tylko raz błyśnie ,im częściej naciskam stop tym słabiej mrugnie. Wie ktoś co się stało?.

Odpowiedz na to pytanie
Tadeusz • 24-8-2023Bez komentarza

Jak odblokować limit prędkości w kukirin g2 max?

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 6

Kugoo KuKirin G2 Max to hulajnoga elektryczna, która nie została sklasyfikowana do żadnej kategorii. Jest to nowoczesne urządzenie, które cechuje się wyjątkową trwałością i niezawodnością. Posiada duże koła o średnicy 10 cali, które gwarantują płynną jazdę nawet po nierównym terenie. Silnik o mocy 800W pozwala na osiągniecie prędkości do 55km/h, zapewniając szybką i stabilną jazdę. Zasięg hulajnogi to około 60km, co umożliwia dalekie wycieczki bez potrzeby ładowania. Układ hamulcowy z przodu i z tyłu zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy, a amortyzatory zapobiegają wstrząsom i drganiom, zapewniając komfortową jazdę. Kugoo KuKirin G2 Max jest wyposażona w wyświetlacz LCD, który informuje o prędkości, zasięgu i stanie akumulatora. Hulajnoga ma także funkcję składania, co ułatwia jej przechowywanie i transportowanie. Urządzenie posiada wymiary 1260x630x1270mm i waży około 28kg. Kugoo KuKirin G2 Max to idealna propozycja dla osób poszukujących niezwykle wytrzymałej i wydajnej hulajnogi elektrycznej.

Ogólne
Kugoo
KuKirin G2 Max
nieskategoryzowany
Polski
Instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Kugoo KuKirin G2 Maxmożesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Czy instrukcja obsługi Kugoo KuKirin G2 Max jest dostępna w języku Polski?

Tak, instrukcja obsługi Kugoo KuKirin G2 Max jest dostępna w języku Polski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników