Krups Nespresso Pixie XN3006

Instrukcja obsługi Krups Nespresso Pixie XN3006

(2)
  • * Ma machine
    *
Krups Nespresso Pixie XN3006

Potrzebujesz pomocy?

Liczba pytań: 2

Czy masz pytanie dotyczące Krups Nespresso Pixie XN3006 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz pytanie. Im więcej szczegółów swojego problemu i pytania podasz, tym łatwiej będzie innym właścicielom Krups Nespresso Pixie XN3006 poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Tadeusz, 30-1-2016 11:55:43 Bez komentarza

Ekspres Nespresso Pixie XN 3009 nie zaparza kawy. Po uzupełnieniu wody, po włożeniu kapsułki i nagrzaniu urządzenia i włączeniu parzenia, kawa nie parzy się. Słychać jak urządzenie pracuje jednak nie daje kawy. Kilku razowa próba nie daje efektów. Nie można również usunąć kapsułki. Dzwignia od kapsułek jest zablokowana.

Odpowiedz na to pytanie
Tomasz, 2-1-2015 20:25:18 Bez komentarza

Jak odkamienić ekspres? Czy jest wogółę taka możliwość

Odpowiedz na to pytanie

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Krups Nespresso Pixie XN3006. Ta instrukcja należy do kategorii Ekspresy do kawy i otrzymała oceny od 2 osób ze średnią 8.3. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Pools, Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Portugees, Russisch, Slowaaks, Grieks, Hongaars. Czy masz pytanie dotyczące Krups Nespresso Pixie XN3006 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Specyfikacje Krups Nespresso Pixie XN3006

Ogólne
Marka Krups
Model Nespresso Pixie XN3006
Produkt Ekspres do kawy
EAN 3700342410785
Język Pools, Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Portugees, Russisch, Slowaaks, Grieks, Hongaars
Typ pliku PDF

Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące: Krups Nespresso Pixie XN3006.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

InstrukcjaObslugiPDF.pl

Szukasz instrukcji? InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.

InstrukcjaObslugiPDF.pl

© Copyright 2021 InstrukcjaObslugiPDF.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej