Instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006

Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Krups
Model
Dolce Gusto Piccolo KP1006
Produkt
EAN
10942210085, 3700342409789
Język
Holenderski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Portugalski, Polski, Rosyjski, Węgierski
Typ pliku
PDF
Witryna internetowa
http://www.krups.com/

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam mam problem. Po włączeniu ekspresu dolce gusto zamiast zapalić się lampka zielona zapaliła się żółta. Co to oznacza?Pozdrawiam

, 2 lata temu
+38

Gdy świeci się żółta dioda, oznacza to że ekspres wymaga odkamienienia. Po odkamienieniu trzeba zrobić resort licznika. Na wyłączonym ekspresie przytrzymajcie przycisk uruchomienia przez 5 sekund aż zacznie migać. W tym trybie puśćcie szklankę gorącej wody, następnie zimnej. Po ponownym uruchomieniu urządzenia powinna sie znów świecić dioda zielona.

, 1 rok temu
+36

W czerwcu tego roku kupiłam ekspres dolce gusto kawy są prawie zimne woda się nie grzeje czy to jest normane czy jakaś awaria? Koleżanka też ma taki ekspres i kawy jak mówi są gorące. Proszę o odpowiedź

, 1 rok temu
+13

witam . prosze o wyjasnienie dlaczego zapala sie zolta laampka w ekspresie pikolo prosze o szybka odpowiedz

, 2 lata temu
+11

Witam serdecznie. Dlaczego lampka pali się na zółto, wcześniej paliła się na zielono? Expres został wyczyszczony odkamieniony.Model expresu LUMIO.

, 1 rok temu
+5

Przycisk wyłącznika świeci się na żółto (nie przechodzi w zieleń) - co to oznacza?

, 2 lata temu
+5

Przycisk wyłącznika świeci się na żółto (nie przechodzi w zieleń) - co to oznacza?

, 1 rok temu
0

Zamiast lampki zielonej zapala się na żółto

, 1 rok temu
+3

Witam mam problem. Po włączeniu ekspresu dolce gusto zamiast zapalić się lampka zielona zapaliła się żółta. Co to oznacza?

, 1 rok temu
+2

Witam. Posiadam model lumio. W jaki sposób po odkamienieniu zresetować żółtą kontrolkę? Metoda opisana w poście nie działa. Pozdrawiam.

, 6 miesięcy temu
+1

Po włączeniu zamiast zielonej pali się pomarańczowa lampka ???? co to oznacza

, 2 lata temu
+1

Żółta lamka oznacza, że trzeba odkamienić ekspres (maszyna po pewnej liczbie kaw to sygnalizuje). Podaje link do instrukcji odkamieniania: https://www.youtube.com/watch?v=2ESfdqTB0OU&feature=youtu.be . Po odkamienianiu lamka nadal będzie się świecić na żółto, należy wtedy przytrzymać przycisk zasilania przez ok. 5 sek. aż zacznie migać. Jeżeli, nie zmieni koloru na zielony, trzeba czynność powtórzyć zaczynając od momentu, kiedy lampka nie świeci (ekspres jest wyłączony). PS. Powyższy "hokus pokus" można zastosować nawet bez odkamieniania.

, 2 lata temu
+1

Na sprzedaż w