Instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Krups
Model
Dolce Gusto Piccolo KP1006
Produkt
EAN
10942210085, 3700342409789
Język
Holenderski Angielski Niemiecki Francuski Francuski Włoski Portugalski Polski Rosyjski Węgierski
Typ pliku
PDF
Witryna internetowa
http://www.krups.com/

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam mam problem. Po włączeniu ekspresu dolce gusto zamiast zapalić się lampka zielona zapaliła się żółta. Co to oznacza?Pozdrawiam

, 2 lata temu
+39

Gdy świeci się żółta dioda, oznacza to że ekspres wymaga odkamienienia. Po odkamienieniu trzeba zrobić resort licznika. Na wyłączonym ekspresie przytrzymajcie przycisk uruchomienia przez 5 sekund aż zacznie migać. W tym trybie puśćcie szklankę gorącej wody, następnie zimnej. Po ponownym uruchomieniu urządzenia powinna sie znów świecić dioda zielona.

, 1 rok temu
+34

W czerwcu tego roku kupiłam ekspres dolce gusto kawy są prawie zimne woda się nie grzeje czy to jest normane czy jakaś awaria? Koleżanka też ma taki ekspres i kawy jak mówi są gorące. Proszę o odpowiedź

, 1 rok temu
+13

witam . prosze o wyjasnienie dlaczego zapala sie zolta laampka w ekspresie pikolo prosze o szybka odpowiedz

, 2 lata temu
+9

Zamiast lampki zielonej zapala się na żółto

, 1 rok temu
+4

Przycisk wyłącznika świeci się na żółto (nie przechodzi w zieleń) - co to oznacza?

, 1 rok temu
+3

Przycisk wyłącznika świeci się na żółto (nie przechodzi w zieleń) - co to oznacza?

, 1 rok temu
0

Witam serdecznie. Dlaczego lampka pali się na zółto, wcześniej paliła się na zielono? Expres został wyczyszczony odkamieniony.Model expresu LUMIO.

, 1 rok temu
+2

Witam mam problem. Po włączeniu ekspresu dolce gusto zamiast zapalić się lampka zielona zapaliła się żółta. Co to oznacza?

, 1 rok temu
+1

Witam. Posiadam model lumio. W jaki sposób po odkamienieniu zresetować żółtą kontrolkę? Metoda opisana w poście nie działa. Pozdrawiam.

, 3 miesiące temu
0

Nie mogę włączyć . Lampka przy włączeniu ekspresu w ogóle się nie zapala.

, 3 miesiące temu
0

Expres po właczeniu ma świeci na zielono ustawienia poziomu wody też świecà na zielono, a przyciskajàc zarówno ciepła i zinna wodę nie ma żadnej reakci nie pracyje nic nie buczy nic nie leci. Co się stało?

, 4 miesiące temu
0

Na sprzedaż w

Relaterade produkter: