Instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam mam problem. Po włączeniu ekspresu dolce gusto zamiast zapalić się lampka zielona zapaliła się żółta. Co to oznacza?Pozdrawiam

, 1 rok temu

Gdy świeci się żółta dioda, oznacza to że ekspres wymaga odkamienienia. Po odkamienieniu trzeba zrobić resort licznika. Na wyłączonym ekspresie przytrzymajcie przycisk uruchomienia przez 5 sekund aż zacznie migać. W tym trybie puśćcie szklankę gorącej wody, następnie zimnej. Po ponownym uruchomieniu urządzenia powinna sie znów świecić dioda zielona.

, 9 miesięcy temu

W czerwcu tego roku kupiłam ekspres dolce gusto kawy są prawie zimne woda się nie grzeje czy to jest normane czy jakaś awaria? Koleżanka też ma taki ekspres i kawy jak mówi są gorące. Proszę o odpowiedź

, 11 miesięcy temu

witam . prosze o wyjasnienie dlaczego zapala sie zolta laampka w ekspresie pikolo prosze o szybka odpowiedz

, 1 rok temu

Witam mam problem. Po włączeniu ekspresu dolce gusto zamiast zapalić się lampka zielona zapaliła się żółta. Co to oznacza?

, 1 rok temu

Zamiast lampki zielonej zapala się na żółto

, 1 rok temu

Witam serdecznie. Dlaczego lampka pali się na zółto, wcześniej paliła się na zielono? Expres został wyczyszczony odkamieniony.Model expresu LUMIO.

, 9 miesięcy temu

Przycisk wyłącznika świeci się na żółto (nie przechodzi w zieleń) - co to oznacza?

, 1 rok temu

Przycisk wyłącznika świeci się na żółto (nie przechodzi w zieleń) - co to oznacza?

, 10 miesięcy temu

Expres po właczeniu ma świeci na zielono ustawienia poziomu wody też świecà na zielono, a przyciskajàc zarówno ciepła i zinna wodę nie ma żadnej reakci nie pracyje nic nie buczy nic nie leci. Co się stało?

, 2 tygodnie temu

Witam,Odkamieniałam ekspres firmy Crups Lumio zgodnie z instrukcją, ale wciąż świeci pomarańczowa lampka. Nie wiem dlaczego? Co mogłam zrobić źle?

, 4 miesiące temu

Mam ten sam problem,czy udało się Pani go rozwiązać? Pozdrawiam Sylwia

, 2 miesiące temu

Po włożeniu kapsuły z kawą, włączeniu grzałki na 60 sec. i powrotne ustawienie suwaka temp. na środku rozpoczęło się sączenie kawy do garnuszka. Niestety ponad połowa wody wylewała się bokami na stół.

, 5 miesięcy temu