Instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006

Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Krups Dolce Gusto Piccolo KP1006, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam mam problem. Po włączeniu ekspresu dolce gusto zamiast zapalić się lampka zielona zapaliła się żółta. Co to oznacza?Pozdrawiam

, 1 rok temu

Gdy świeci się żółta dioda, oznacza to że ekspres wymaga odkamienienia. Po odkamienieniu trzeba zrobić resort licznika. Na wyłączonym ekspresie przytrzymajcie przycisk uruchomienia przez 5 sekund aż zacznie migać. W tym trybie puśćcie szklankę gorącej wody, następnie zimnej. Po ponownym uruchomieniu urządzenia powinna sie znów świecić dioda zielona.

, 7 miesięcy temu

W czerwcu tego roku kupiłam ekspres dolce gusto kawy są prawie zimne woda się nie grzeje czy to jest normane czy jakaś awaria? Koleżanka też ma taki ekspres i kawy jak mówi są gorące. Proszę o odpowiedź

, 9 miesięcy temu

witam . prosze o wyjasnienie dlaczego zapala sie zolta laampka w ekspresie pikolo prosze o szybka odpowiedz

, 1 rok temu

Witam mam problem. Po włączeniu ekspresu dolce gusto zamiast zapalić się lampka zielona zapaliła się żółta. Co to oznacza?

, 10 miesięcy temu

Zamiast lampki zielonej zapala się na żółto

, 10 miesięcy temu

Przycisk wyłącznika świeci się na żółto (nie przechodzi w zieleń) - co to oznacza?

, 1 rok temu

Przycisk wyłącznika świeci się na żółto (nie przechodzi w zieleń) - co to oznacza?

, 8 miesięcy temu

Witam, uzywam tego ekspres od 4 m-cy ,do tej pory bylo ok. Dziś zamaist zielonej lampki świeci się żołta, co to oznacza, co robić ,czy mam reklamowac? Proszę o pomoc. Anna

, 2 lata temu

Witam,Odkamieniałam ekspres firmy Crups Lumio zgodnie z instrukcją, ale wciąż świeci pomarańczowa lampka. Nie wiem dlaczego? Co mogłam zrobić źle?

, 2 miesiące temu

Mam ten sam problem,czy udało się Pani go rozwiązać? Pozdrawiam Sylwia

, 2 tygodnie temu

Po włożeniu kapsuły z kawą, włączeniu grzałki na 60 sec. i powrotne ustawienie suwaka temp. na środku rozpoczęło się sączenie kawy do garnuszka. Niestety ponad połowa wody wylewała się bokami na stół.

, 3 miesiące temu

Witam.Proszę o radę, jak odkamienic ekspres do kawy.

, 6 miesięcy temu
/ 192