Krups Dolce Gusto Genio KP1500

Instrukcja obsługi Krups Dolce Gusto Genio KP1500

(1)
Krups Dolce Gusto Genio KP1500

Potrzebujesz pomocy?

Liczba pytań: 1

Czy masz pytanie dotyczące Krups Dolce Gusto Genio KP1500 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz pytanie. Im więcej szczegółów swojego problemu i pytania podasz, tym łatwiej będzie innym właścicielom Krups Dolce Gusto Genio KP1500 poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Zofia, 2016-01-07 19:53:45 Bez komentarza

Witam, uruchamiam ekspres po raz pierwszy, pali się tylko jedna zielona kreseczka i nie wiem jak sprawić zeby zapaliły się wszystkie. W sklepie nie było z tym problemu. Proszę o radę. Zofia Bilinska

Odpowiedz na to pytanie

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Krups Dolce Gusto Genio KP1500. Ta instrukcja należy do kategorii Ekspresy do kawy i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 5.4. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Francuski. Czy masz pytanie dotyczące Krups Dolce Gusto Genio KP1500 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Specyfikacje Krups Dolce Gusto Genio KP1500

Ogólne
Marka Krups
Model Dolce Gusto Genio KP1500
Produkt Ekspres do kawy
EAN 10942212775
Język Angielski, Francuski
Typ pliku PDF

Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące: Krups Dolce Gusto Genio KP1500.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

InstrukcjaObslugiPDF.pl

Szukasz instrukcji? InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.

InstrukcjaObslugiPDF.pl

© Copyright 2020 InstrukcjaObslugiPDF.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej