Instrukcja obsługi Kia Sorento (2004)

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Kia Sorento (2004). Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Kia Sorento (2004) prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Kia
Model
Sorento (2004)
Produkt
Język
Polski
Typ pliku
PDF

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Kia Sorento (2004), prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam posiadam KIA SORENTO 2004. 2500 CRDI W AUTOMACIE bardzo proszę o przesłanie mi instrukcji obsługi w języku. Polskim. Pytanie w. Jakim położeniu pownien być przełącznik napędów w normalnej. Jeździe.

, 1 rok temu
0

Witam! już coś Pan się dowiedział?

, 2 lata temu
0

Witam. Podobnie jak mój poprzednik też mam przy kierownicy funkcję odbierania tel. koło skrzyni biegów wejście na słuchawki i H/P a pod radiem też takie wejście na kartę. Do czego to służy? Da sie to jakoś podłączyć?

, 2 lata temu
0

Wtam,mam kia sorento 2,5 crdi 170 koni 2004 rok wersja amerykańska mam kilka pytań. -mam przy kierownicy funkcje odbierania tel. jak to podłączyć telefon z autem,przy wyświetlaczu zegarka z lewej strony są dwa okrągłe wyjścia,jedno wyjście na słuchawki a drugie oznaczone H/P co ono oznacza? -z prawej strony wyświetlacza zegarka jest wejście jakby na kartę płatniczą do czego to służy? Bardzo proszę o wyjaśnienia i z góry dziękuje.Pozdrawiam.

, 3 lata temu
0

Na sprzedaż w

Relaterade produkter: