Instrukcja obsługi Kenwood BM450

Kenwood BM450
8.3 · 32
PDF instrukcja
 · 239 str.
Polski
instrukcjaKenwood BM450

BM450

instructions
istruzioni
instrucciones
Bedienungsanleitungen
gebruiksaanwijzing

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Kenwood BM450. Ta instrukcja należy do kategorii urządzenia do pieczenia chleba i otrzymała oceny od 32 osób ze średnią 8.3. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Kenwood BM450 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Kenwood , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Kenwood udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Ania • 6-9-20172 koment.

Kupiłam ten wypiekacz i podobno ma 15 programów. W instrukcji opisany jest program 1, 6 , 3 i 10. Co z resztą? Skąd mam wiedzieć jakie składniki użyć np. Do programu ciasto na pizze czy np. Konfitury? Proszę o dosłownie instrukcji do każdego programu.

Beata • 3-9-2018

Witam przyłączam się do pytania gdzie znajdę przepisy które są odpowiednie do innych programów

Urszula Wieliczko, Lublin, Polska • 25-10-2021

beznadziejnie, ze nie można wydrukować instrukcji obsługi. Nie zawsze mama dostęp do laptopa. Proszę o instrukcję obsługi w języku polskim na mój adres mail

Odpowiedz na to pytanie
Joanna • 15-12-20162 koment.

Witam Posiadam nowy wypuekasz do chceba bm450. Niestety zaraz po podłączeniu do prądu, program automatycznie ustawia sie na nr 1 z czasem 3:25 i zaczyna mieszac. Nie jestem w stanie go w zaden sposob zatrzymac, restartem czy kombinacja przyciskow. Probowalam przeczekac program natomiast on rowno przez caly czas programu z rowna predkoscia miesza ciasto, przez co nie daje szansy na rosniecie ciastu. Prosze o pomoc Czy jest jakis sbosob na ustawienie tego programatora?

Marcelina • 17-11-2018

Przepisy na inne programy z listy sa w kolorowej ksiazce dolaczonej do wypiekacza. Jak ma ktos pptrzebe to zostaw emaila i wam wysle poskanowane w jezyku angielskim co prawda ale zawsze przepis jest. Gdzie kupie orginalne mieszadlo do tego wypiekacza bo kupilam zamiennik z ebay i lata to g*wno dookola. Troche to jest irytujace

Blanka • 25-9-2021

Czy mogę prosić o przesłanie przepisów, kupiłam wypiekacz na olx ale bez przrpisow

Odpowiedz na to pytanie
bogdan • 25-4-2021Bez komentarza

Czy tym urządzeniem oprócz pieczenia chleba można smażyć powidła ?

Odpowiedz na to pytanie
Anna Pietruszka • 6-2-2020Bez komentarza

Jak uruchomic maszyne i wlaczyc program2

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 4

Kenwood BM450 to ekskluzywny chlebak, który jest idealnym rozwiązaniem dla każdej osoby, która chce smacznie piec chleb w domu. Ze specyfikacji wynika, że chlebak ten waży 9500 gramów i ma wymiary 235 x 315 x 385 milimetrów, co czyni go stosunkowo lekkim i kompaktowym w kształcie. Zasilany mocą 780 W, jest w stanie obsłużyć maksymalną wagę chleba wynoszącą 500 g. Chlebak został wyposażony w okno podglądu, co umożliwia kontrolowanie procesu pieczenia, aby chleb zawsze był w idealnym stanie. Dzięki funkcji utrzymywania ciepła przez 60 minut, możesz cieszyć się świeżym pieczywem zaraz po wzięciu go z chlebaka. Oto jeszcze jeden ważny element - ten chlebak zawiera książkę z przepisami, dzięki czemu nie musisz samodzielnie szukać w internecie informacji na temat pieczenia chleba. W sumie, Kenwood BM450 to sprzęt, który zapewnia wydajność, jakość i niezawodność w formie chleba zawsze wtedy, gdy go potrzebujemy.

Ogólne
Kenwood
BM450 | 0WBM450002
urządzenie do pieczenia chleba
3610170559603
Polski, Angielski
Instrukcja obsługi (PDF)
Cechy
Kolor produktuCzarny, Srebrny
OkienkoTak
Maksymalna waga chleba500 g
Czas utrzymywania ciepła60 min
Moc
Moc780 W
Zawartość opakowania
Książka z przepisamiTak
Waga i rozmiary
Waga produktu9500 g
Pozostałe funkcje
Wymiary produktu (SxGxW)235 x 315 x 385 mm
pokaż więcej

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Kenwood BM450możesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Jaką wagę ma Kenwood BM450?

Kenwood BM450 ma wagę 9500 g.

Dlaczego mój chleb nie rośnie?

Przyczyna leży pewnie w drożdżach. W cieście jest zbyt mało drożdży lub użyte drożdże były zbyt stare.

Dlaczego chleb ma inny kształt i wysokość za każdym razem?

Kształt chleba zależy od wielu czynników, takich jak ilość i jakość używanych składników, ale także od temperatury otoczenia.

Dlaczego skórka chleba jest czasami zbyt gruba lub twarda?

Gruba lub twarda skórka oznacza, że użyta została zbyt duża ilość mąki lub mąka była zbyt stara.

Podczas robienia ciasta nie da się uformować kuli, co zrobić?

Dodaj trochę wody.

Czy instrukcja obsługi Kenwood BM450 jest dostępna w języku Polski?

Tak, instrukcja obsługi Kenwood BM450 jest dostępna w języku Polski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników