Instrukcja obsługi JBL Flip

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi JBL Flip. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej JBL Flip prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi JBL Flip, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Jbl Flip 3Witam mam problem a mianowicie odkąd podłączyłem głośnik przez kabel do komputera przestały mi działać przyciski od pogłaśniania ściszania parowania i odbierania. Jakaś blokada czy co ? Nie jestem w stanie połączyć głośnika z żadnym urządzeniem. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

, 1 rok temu

Posiadam głośnik JBL flip 3. Parę tygodni temu podłączyłem go do ładowarki na noc. Wyskoczyły białe kropki czyli Ładował się tak jak zawsze. Rano go odłączyłem, sparowałem z telefonem i puściłem muzykę. Działał na max głośności jakieś 15 minut. Potem z 5 kropek zrobiła się jedna czerwona zaczął dziwnie zgrzytać i się wyłączył. Próbowałem znowu go podłączyć na noc inną ładowarką ale rano znowu to samo. Chciałbym się dowiedzieć co z tym teraz zrobić iść do naprawy czy co ?!?

, 1 rok temu

Witam. Posiadam JBL Flip 3 i mam taki z nim problem, że w pewnej chwili przestał grać. Świeci się że jest włączony ale nie wydaje żadnego dźwięku. Miał ktoś podobny problem? Proszę o pomoc.

, 1 rok temu

Mam ze swoim taki sam problem, ktoś coś wie w temacie?

, 1 rok temu

Cześć, kiedy włączam głośnik, nie słychać dźwięków z zakresu niskich częstotliwości, dźwięk jest tak jakby stłumiony, co zrobić?

, 8 miesięcy temu

Po naciśnięciu 4 razy przycisku Connect + głośnik wyłączył się i włączał się tylko przy podłączeniu do ładowarki lecz nie reagował na żadne przyciski prócz „+” i „-„. Wyłącza sie po odłączeniu od ładowarki. Posiadam głośnik JBL flip 4

, 6 miesięcy temu

Po zesparowaniu JBL FLIP3 z laptopem z win7 ,głośnik nie działa, widzę urządzenie ale dostaje informacje o braku sterowników dla zewnętrznego urządzenia bluetooth. Co powinienem zrobić? gdzie znaleść sterownik? Dzięki za pomoc.

, 9 miesięcy temu

Mam głośnik jbl flip 1 i mam pytanie czy jak się ładuje to dioda się święci czy mruga albo coś ?

, 1 rok temu

Witam, mam taki problem a mianowicie mój glosnik jbl Flip 3 rewelacyjnie paruje sie z telefonem natomiast gdy chce go sparować z laptopem (win10) lub stacjonarnym(win7) nie jest wykrywalny

, 1 rok temu

Ok spruboj tak( win10) : upewnij sie ze masz bluetooth w komputerze jesli nie musisz miec kabel aux (jack jack ) jesli tak to wejdz w ustawienie (win lub alt+i) system >bluetooth> dodaj urzadzenie . wlaczam glosnik i klikam guzik parowania wybieramy jbl flip (***) paruj jesli to wymagane klikni tak .Nie zawsze dzwiek jest odwazany z kablem aux wiec trzeba poczekac z wlaczonam muzykaJesli nadal masz problem z parowaniem to daj go na gwarancjie

, 1 rok temu

Witam,Posiadam głośnik Jbl flip3 podczas aktualizacji a właściwie po jej zakończeniu w trakcie restartu głośnika nastąpiła przerwa w dostawie prądu od tej pory głośnik nie reaguje na nic co robić?

, 1 rok temu

Czy po wyslaniu aktualizacji do glosnika odloczyles go od zasilania ???

, 1 rok temu

Czemu głośnik nie chce się włączyć ale ładuje się normalnie?

, 3 miesiące temu

Zacznę od tego że od niedawna jestem posiadaczem Jbl flip 3. Zdążyłem już zrobić aktualizaje oprogramowania itp. Czytając Państwa wpisy zacząłem szukać na nie odpowiedzi i tak naprawdę prawie na prawie wszystkie tu zadane pytania są dostępne odpowiedzi na stronie producenta fakt iż są one w języku angielskim.

, 1 rok temu

Podaję linka do flip 3. W sekcji często zadawane pytania są odpowiedzi. Można wrócić i wybrać inny produkt.http://pl.jbl.com/JBL+FLIP+III.html?dwvar_JBL%20FLIP%20III_color=Black#start=1Dodam że nie mogłem tej sekcji przeglądać ze smartphona tylko z normalnego komputera.

, 1 rok temu

  Specs

  Głośniki
  Kanały wyjścia audio 1.0
  Ilość głośników 1
  Ilość przetworników 2
  Średnica sterownika38mm
  Typ głośnika 2-drożny
  Średnica głośników subwoofera38.1mm
  Praca
  Rekomendowane użycie universal
  Wzmacniacz Wbudowany
  Wbudowany wyłącznik yes
  Design
  Konstrukcja Moduł głośnikowy
  Kolor produktu Czerwony
  Diody LEDyes
  Typ produktu Mono portable speaker
  Audio
  Stosunek sygnału do szumu 80dB
  Moc wyjściowa (RMS) 10W
  Zasięg częstotliwości 150 - 20000Hz
  Impedancja 
  Pozostałe właściwości
  Wymiary produktu (SxGxW) 160 x 63 x 63mm
  Wejście audio dla danych 1
  Pokrowiecyes
  Zawartość opakowania
  Zasilacz sieciowyyes
  Skrócona instrukcja obsługi yes
  Zarządzanie energią
  Adapter zewnętrznego zasilaniayes
  Rodzaj zasilania Bateria
  Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 5godz
  Technologia baterii Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
  Czas ładowania 3godz
  Pojemność baterii 1000mAh
  Łączność
  Technologia łącznościPrzewodowy i Bezprzewodowy
  Zakres częstotliwości2.4GHz
  Bluetooth yes
  Złącze 3,5 mmyes
  Wi-Fi no
  -Bluetooth/3.5 mm