Instrukcja obsługi JBL Flip

JBL Flip

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi JBL Flip. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej JBL Flip prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi JBL Flip, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Jbl Flip 3Witam mam problem a mianowicie odkąd podłączyłem głośnik przez kabel do komputera przestały mi działać przyciski od pogłaśniania ściszania parowania i odbierania. Jakaś blokada czy co ? Nie jestem w stanie połączyć głośnika z żadnym urządzeniem. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Dominik, 6 miesięcy temu

Witam. Posiadam JBL Flip 3 i mam taki z nim problem, że w pewnej chwili przestał grać. Świeci się że jest włączony ale nie wydaje żadnego dźwięku. Miał ktoś podobny problem? Proszę o pomoc.

Szymon, 6 miesięcy temu

Mam ze swoim taki sam problem, ktoś coś wie w temacie?

Sara, 5 miesięcy temu

Witam, mam taki problem a mianowicie mój glosnik jbl Flip 3 rewelacyjnie paruje sie z telefonem natomiast gdy chce go sparować z laptopem (win10) lub stacjonarnym(win7) nie jest wykrywalny

Marcin, 9 miesięcy temu

Ok spruboj tak( win10) : upewnij sie ze masz bluetooth w komputerze jesli nie musisz miec kabel aux (jack jack ) jesli tak to wejdz w ustawienie (win lub alt+i) system >bluetooth> dodaj urzadzenie . wlaczam glosnik i klikam guzik parowania wybieramy jbl flip (***) paruj jesli to wymagane klikni tak .Nie zawsze dzwiek jest odwazany z kablem aux wiec trzeba poczekac z wlaczonam muzykaJesli nadal masz problem z parowaniem to daj go na gwarancjie

Kopigol, 5 miesięcy temu

Mam głośnik jbl flip 1 i mam pytanie czy jak się ładuje to dioda się święci czy mruga albo coś ?

Wiktor, 10 miesięcy temu

Witam,Posiadam głośnik Jbl flip3 podczas aktualizacji a właściwie po jej zakończeniu w trakcie restartu głośnika nastąpiła przerwa w dostawie prądu od tej pory głośnik nie reaguje na nic co robić?

Jakub , 5 miesięcy temu

Czy po wyslaniu aktualizacji do glosnika odloczyles go od zasilania ???

Kopigol, 5 miesięcy temu

Posiadam głośnik JBL flip 3. Parę tygodni temu podłączyłem go do ładowarki na noc. Wyskoczyły białe kropki czyli Ładował się tak jak zawsze. Rano go odłączyłem, sparowałem z telefonem i puściłem muzykę. Działał na max głośności jakieś 15 minut. Potem z 5 kropek zrobiła się jedna czerwona zaczął dziwnie zgrzytać i się wyłączył. Próbowałem znowu go podłączyć na noc inną ładowarką ale rano znowu to samo. Chciałbym się dowiedzieć co z tym teraz zrobić iść do naprawy czy co ?!?

Kacper, 3 miesiące temu

Zacznę od tego że od niedawna jestem posiadaczem Jbl flip 3. Zdążyłem już zrobić aktualizaje oprogramowania itp. Czytając Państwa wpisy zacząłem szukać na nie odpowiedzi i tak naprawdę prawie na prawie wszystkie tu zadane pytania są dostępne odpowiedzi na stronie producenta fakt iż są one w języku angielskim.

Arek, 6 miesięcy temu

Podaję linka do flip 3. W sekcji często zadawane pytania są odpowiedzi. Można wrócić i wybrać inny produkt.http://pl.jbl.com/JBL+FLIP+III.html?dwvar_JBL%20FLIP%20III_color=Black#start=1Dodam że nie mogłem tej sekcji przeglądać ze smartphona tylko z normalnego komputera.

Arek, 6 miesięcy temu

Mam pytanie . Co mam zrobić jeżeli mój głośnik po naładowaniu nie uruchamia się ale jak go ląduje to wtedy pokazuje ładowanie i mam prośbę o pomoc jeżeli macie jakieś pytania to proszę o kontakt na mojego maila kacper21@vip.onet.pl Proszę o szybką odpowiedź .

Kacper, 6 miesięcy temu

Stwierdzam ze guzik power jest uszkodzony Spruboj na wlasna odpowiedzialnosc mocno nacisnac na guzik power lub daj go na gwarancje

Kopigol, 5 miesięcy temu

Czy głośnik można naładować podłączając go kablem USB do komputera?

Stachu, 7 miesięcy temu

Tak, ale bedzie sie dluzej ladowal

Kopigol, 5 miesięcy temu

Po zesparowaniu JBL FLIP3 z laptopem z win7 ,głośnik nie działa, widzę urządzenie ale dostaje informacje o braku sterowników dla zewnętrznego urządzenia bluetooth. Co powinienem zrobić? gdzie znaleść sterownik? Dzięki za pomoc.

Marcin, 3 dni temu
Głośniki
Kanały wyjścia audio: 1.0
Ilość głośników: 1
Ilość przetworników: 2
Średnica sterownika: 38 mm
Typ głośnika: 2-drożny
Średnica głośników subwoofera: 38.1 mm
Praca
Rekomendowane użycie: universal
Wzmacniacz: Wbudowany
Wbudowany wyłącznik:
Design
Konstrukcja: Moduł głośnikowy
Kolor produktu: Czerwony
Diody LED:
Typ produktu: Mono portable speaker
Audio
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
Moc wyjściowa (RMS): 10 W
Zasięg częstotliwości: 150 - 20000 Hz
Impedancja: - ?
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW): 160 x 63 x 63 mm
Wejście audio dla danych: 1
Pokrowiec:
Zawartość opakowania
Zasilacz sieciowy:
Skrócona instrukcja obsługi:
Zarządzanie energią
Adapter zewnętrznego zasilania:
Rodzaj zasilania: Bateria
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 5 godz
Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Czas ładowania: 3 godz
Pojemność baterii: 1000 mAh
Łączność
Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy
Standardowe rozwiązania komunikacyjne: Bluetooth/3.5 mm
Zakres częstotliwości: 2.4 GHz