Instrukcja obsługi JBL Flip 4

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi JBL Flip 4. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej JBL Flip 4 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi JBL Flip 4, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Dzień Dobry.Proszę o instrukcję po polsku, albo informację krok po kroku jak włączyć głośnik i połączyć go przez bluetooth do telefonu.

, 1 rok temu

Proszę o instrukcję po polsku.Jak uruchomić głośnik i jak polączyć go przez bluetooth z telefonem i z laptopem z laptopem i

, 1 rok temu

Dzień Dobry. Proszę o instrukcję po polsku. Dostałam to urządzenie w prezencie i chciałabym wiedzieć jak wykorzystać jego możliwości.

, 7 miesięcy temu

Poproszę o instrukcję do JBL Filip 4

, 1 miesiąc temu

Jak i gdzie zwiększyć rozmiar czcionki oraz w którym miejscu znajdują się dzwonki telefonu ?

, 7 miesięcy temu

WItam. Mam problem żeby połączyć głośnik z telefonem Samsung. Nie było problemu z połączeniem z iPhonem.

, 3 dni temu

roszę o instrukcję po polsku.Jak uruchomić głośnik i jak polączyć go przez bluetooth z telefonem i z laptopem z laptopem i

, 2 miesiące temu

Jak połączyć JBL Flip 4 z laptopem WIN7.pozdrawiam Marek Janiszewski

, 1 miesiąc temu

instrukcia opslugi /ładowanie zsilaczem/podłączyc sie d radia

, 6 miesięcy temu

Witam. Chcę połączyć głośnik z laptotem, podczas próby połączenia wymagany jest kod PIN interfejsu bluetooth. Nie mam pojęcia co wpisać.

, 7 miesięcy temu

Nie mogę połączyć mojego głośnika z żadnym telefonem, natomiast z komputerem łączy się bez problemu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

, 7 miesięcy temu

Głośnik nie jest widoczny jako urządzenie bluetooth.

, 7 miesięcy temu

Czy da się połączyć jbl charge 3 z jbl flip 4

, 8 miesięcy temu

Witam serdecznie mam pyt.dot umiejscowienia numeru seryjnego na flipie 4,czy jest on wytloczony,czy naklejony i gdzie sie znajduje? Pytam poniewaz zostal on przywlaszczony mojej corce,a mam szanse to sprawdzic -posiadam oczywiscie oryginalne opakowanie oraz instrukcje tylko ze w j.niemieckim. bardzo prosze o pomoc i informacje zwrotna. Z powazaniem Beata

, 11 miesięcy temu
Podgląd PDF JBL Flip 4
  • Marka: JBL
  • Model: Flip 4
  • Produkt:
  • Język: Holenderski Angielski Niemiecki Francuski Francuski Włoski Szwedzki Portugalski Duński Polski Rosyjski Norweski Finlandia Słoweński Chiński Indonezyjski
  • Typ pliku: PDF
  • Witryna internetowa: http://www.jbl.com/