Instrukcja obsługi JBL Flip 4

JBL Flip 4

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi JBL Flip 4. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej JBL Flip 4 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
JBL
Model
Flip 4
Produkt
Język
Holenderski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Francuski, Włoski, Szwedzki, Portugalski, Duński, Polski, Rosyjski, Norweski, Finlandia, Słoweński, Chiński, Indonezyjski,
Typ pliku
PDF
Witryna internetowa
http://www.jbl.com/
4

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi JBL Flip 4, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Dzień Dobry. Proszę o instrukcję po polsku, albo informację krok po kroku jak włączyć głośnik i połączyć go przez bluetooth do telefonu.

, 1 rok temu
+11

Proszę o instrukcję po polsku.Jak uruchomić głośnik i jak polączyć go przez bluetooth z telefonem i z laptopem z laptopem i

, 1 rok temu
+8

Dzień Dobry. Proszę o instrukcję po polsku. Dostałam to urządzenie w prezencie i chciałabym wiedzieć jak wykorzystać jego możliwości.

, 9 miesięcy temu
+7

Poproszę o instrukcję do JBL Filip 4

, 3 miesiące temu
0

Jak i gdzie zwiększyć rozmiar czcionki oraz w którym miejscu znajdują się dzwonki telefonu ?

, 10 miesięcy temu
+1

Głośnik mi upadł na ziemię i nie reaguje na ładowarkę na chce go włączyć też się nic nie dzieje . Co mogło się stać?

, 4 tygodnie temu
0

WItam. Mam problem żeby połączyć głośnik z telefonem Samsung. Nie było problemu z połączeniem z iPhonem.

, 2 miesiące temu
0

roszę o instrukcję po polsku.Jak uruchomić głośnik i jak polączyć go przez bluetooth z telefonem i z laptopem z laptopem i

, 4 miesiące temu
0

Jak połączyć JBL Flip 4 z laptopem WIN7. pozdrawiam Marek Janiszewski

, 3 miesiące temu
0

instrukcia opslugi /ładowanie zsilaczem/podłączyc sie d radia

, 8 miesięcy temu
0

Witam. Chcę połączyć głośnik z laptotem, podczas próby połączenia wymagany jest kod PIN interfejsu bluetooth. Nie mam pojęcia co wpisać.

, 9 miesięcy temu
0

Nie mogę połączyć mojego głośnika z żadnym telefonem, natomiast z komputerem łączy się bez problemu. Z góry dziękuję za odpowiedź.

, 10 miesięcy temu
0

Głośnik nie jest widoczny jako urządzenie bluetooth.

, 10 miesięcy temu
0

Czy da się połączyć jbl charge 3 z jbl flip 4

, 10 miesięcy temu
0

Witam serdecznie mam pyt.dot umiejscowienia numeru seryjnego na flipie 4,czy jest on wytloczony,czy naklejony i gdzie sie znajduje? Pytam poniewaz zostal on przywlaszczony mojej corce,a mam szanse to sprawdzic -posiadam oczywiscie oryginalne opakowanie oraz instrukcje tylko ze w j.niemieckim. bardzo prosze o pomoc i informacje zwrotna. Z powazaniem Beata

, 1 rok temu
0

Na sprzedaż w

Relaterade produkter: