Instrukcja obsługi JBL Flip 4

JBL Flip 4

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi JBL Flip 4. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej JBL Flip 4 prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi JBL Flip 4, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Dzień Dobry.Proszę o instrukcję po polsku, albo informację krok po kroku jak włączyć głośnik i połączyć go przez bluetooth do telefonu.

Bożena, 6 miesięcy temu

Proszę o instrukcję po polsku.Jak uruchomić głośnik i jak polączyć go przez bluetooth z telefonem i z laptopem z laptopem i

Hanna, 3 miesiące temu

Witam serdecznie mam pyt.dot umiejscowienia numeru seryjnego na flipie 4,czy jest on wytloczony,czy naklejony i gdzie sie znajduje? Pytam poniewaz zostal on przywlaszczony mojej corce,a mam szanse to sprawdzic -posiadam oczywiscie oryginalne opakowanie oraz instrukcje tylko ze w j.niemieckim. bardzo prosze o pomoc i informacje zwrotna. Z powazaniem Beata

Beata, 1 miesiąc temu
Podgląd PDF JBL Flip 4
/ 192