Instrukcja obsługi JBL Charge 2+

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi JBL Charge 2+. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej JBL Charge 2+ prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi JBL Charge 2+, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam posiadam głośnik jbl charge 2 od jakiegoś czasu głośnika nie moge naładować 1 dioda mruga ale niechce go naładować . Proszę o pomoc .

, 1 rok temu

Wtam zespol JBL! Wlasnie nabylem wasz produkt tj glosnik JBL charge 2+. To teraz pytanie. Po połączeniu sie z urządzeniem i wlaczeniu muzyki wszystko gra tylko ze przyciski "+" i "-" nie powoduja ściszenia i podgłośnienia a przełączają utwór na liscie. Czy to normalne? Nie powinno to służyć do regulacji głośności?A może da się to jakoś przełączyć miedzy opcjami?? Pomóżcie proszę.PozdrawiamMichał

, 1 rok temu

Witam. Po połączeniu sie z urządzeniem i wlaczeniu muzyki wszystko gra cicho, przyciski "+" i "-" nie powoduja ściszenia i podgłośnienia a przełączają utwór na liscie. Czy to normalne? Nie powinno to służyć do regulacji głośności?A może da się to jakoś przełączyć miedzy opcjami?? Pomóżcie proszę.

, 10 miesięcy temu

PANIE TEN GŁOSNIK DZIEŁA ZEBY ZROBIC GŁOŚNIEJ TO MUSISZ CHWILE PRZYCISNĄĆ!!!

, 4 miesiące temu

Mam jbl charge plus i miga mi dioda nawet po odłączeniu zasilania i wyłączeniu głośnika.Tak oczywiście nie było czy tu można coś przeprogramować czy to usterka?

, 5 miesięcy temu

Witam. Mam glosnik jbl charge 2. Po wlaczeniu wylaczasie ...nie mozna tez nawiazac polaczenia przez bluetooth....jak to naprawic? Prosze o pomoc

, 1 rok temu

Jak zresetować głośnik CHARGE 2+

, 4 miesiące temu

witam.. lekko migające(świecą ale jakby przygasały) przyciski górnego paneluJak mocno podgłosić to się wyłącza i od nowa załącza. Gra ładnie pocichu,bateria trzyma.

, 1 miesiąc temu

Czy w głośniku jbl 2 plus z jednej i drugiej strony powinno być słychać tak samo muzykę? Mam wrażenie, że z przodu tu gdzie jest znaczek jbl słychać bardzo dobrze, a po drugiej stronie już nie. Czy głośnik działa poprawnie? Jest nowy, bo zakupiony wczoraj w sklepie. Proszę o odpowiedź. Iwona

, 1 rok temu

witam. czy w tym uzadzeniu mozna odtwazac muzyke bezposrednio z pendrive ?

, 1 rok temu

Witam, czy w głośniku Charge 2+ Da się zablokować możliwość łączenia się innym telefonom niż mój?

, 1 tydzień temu

Głośnik jest włączony u nic się nie da zrobić

, 3 tygodnie temu

Witam , mój głośnik gdy podłączony jest to ładowarki to świecą guziki ,można sie połączyć z telefonem ale nie leci muzyka , natomiast tylko jak odłacze ładowarkę głośnik przestaje działać , czy da sie to jakos zrobić ?

, 4 tygodnie temu

  Specs

  Głośniki
  Ilość głośników 1
  Ilość przetworników 2
  Średnica sterownika45mm
  Audio
  Moc wyjściowa (RMS) 15W
  Zasięg częstotliwości 75 - 20000Hz
  Czułość 80dB
  Łączność
  Technologia łącznościBezprzewodowy
  Zakres częstotliwości2.4 - 2.48GHz
  Port USByes
  Wersja Bluetooth 3.0
  Profile BluetoothA2DP, AVRCP, HFP, HSP
  Liczba portów USB 2.0 1
  Połączenie USB yes
  Bluetooth yes
  -Bluetooth
  Zarządzanie energią
  Rodzaj zasilania Battery, USB
  Napięcie baterii 5V
  Czas ładowania 4godz
  Zasilanie baterii2.1A
  Technologia baterii Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
  Pojemność baterii 6000mAh
  Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym 12godz
  Waga i rozmiary
  Szerokość produktu 185.2mm
  Długość urządzenia 79mm
  Wysokość urządzenia 79mm
  Waga produktu 600g
  Design
  Kolor produktu Zielony