Instrukcja obsługi JBL Charge 2+

JBL Charge 2+

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi JBL Charge 2+. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej JBL Charge 2+ prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi JBL Charge 2+, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam posiadam głośnik jbl charge 2 od jakiegoś czasu głośnika nie moge naładować 1 dioda mruga ale niechce go naładować . Proszę o pomoc .

, 11 miesięcy temu

Wtam zespol JBL! Wlasnie nabylem wasz produkt tj glosnik JBL charge 2+. To teraz pytanie. Po połączeniu sie z urządzeniem i wlaczeniu muzyki wszystko gra tylko ze przyciski "+" i "-" nie powoduja ściszenia i podgłośnienia a przełączają utwór na liscie. Czy to normalne? Nie powinno to służyć do regulacji głośności?A może da się to jakoś przełączyć miedzy opcjami?? Pomóżcie proszę.PozdrawiamMichał

, 10 miesięcy temu

Witam. Po połączeniu sie z urządzeniem i wlaczeniu muzyki wszystko gra cicho, przyciski "+" i "-" nie powoduja ściszenia i podgłośnienia a przełączają utwór na liscie. Czy to normalne? Nie powinno to służyć do regulacji głośności?A może da się to jakoś przełączyć miedzy opcjami?? Pomóżcie proszę.

, 8 miesięcy temu

PANIE TEN GŁOSNIK DZIEŁA ZEBY ZROBIC GŁOŚNIEJ TO MUSISZ CHWILE PRZYCISNĄĆ!!!

, 2 miesiące temu

Mam jbl charge plus i miga mi dioda nawet po odłączeniu zasilania i wyłączeniu głośnika.Tak oczywiście nie było czy tu można coś przeprogramować czy to usterka?

, 3 miesiące temu

Jak zresetować głośnik CHARGE 2+

, 2 miesiące temu

Witam. Mam glosnik jbl charge 2. Po wlaczeniu wylaczasie ...nie mozna tez nawiazac polaczenia przez bluetooth....jak to naprawic? Prosze o pomoc

, 11 miesięcy temu

witam. czy w tym uzadzeniu mozna odtwazac muzyke bezposrednio z pendrive ?

, 1 rok temu

Czy w głośniku jbl 2 plus z jednej i drugiej strony powinno być słychać tak samo muzykę? Mam wrażenie, że z przodu tu gdzie jest znaczek jbl słychać bardzo dobrze, a po drugiej stronie już nie. Czy głośnik działa poprawnie? Jest nowy, bo zakupiony wczoraj w sklepie. Proszę o odpowiedź. Iwona

, 1 rok temu

WitamMam problem z głośnikiem jbl charge 2+ , nie działa dźwięk i nie chce się naładować. Nie ma możliwości ze zamókł lub spadł. Jest możliwość zrestartowania go? Co jeszcze mogę zrobić?

, 1 dzień temu

Witam mój Jbl charge 2+ po rozładowaniu nie chce się ładować ..... ładuje się tylko 1 ładowarką ( za każdym razem inną ) mam w domu 4 i każda dobrze działa na telefonie wiec to nie wina ładowarek o taki przykład tydzień temu nie chciał ładować się czarną ładowarką i ładowała go białą a dziś jak padł to ładuje się tylko czarną biała nie działa... nie wiem o co chodzi resetowałam go 2 razy :/

, 2 tygodnie temu

Czy JBL CHARGE 2+ ładuje się do wszystkich 5 kropek??

, 3 tygodnie temu
Podgląd PDF JBL Charge 2+
Ilość głośników: 1
Ilość przetworników: 2
Moc wyjściowa (RMS): 15 W
Średnica sterownika: 45 mm
Zasięg częstotliwości: 75 - 20000 Hz
Czułość: 80 dB
Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy
-: Bluetooth
Zakres częstotliwości: 2.4 - 2.48 GHz
Port USB:
Rodzaj zasilania: Battery,USB
Napięcie baterii: 5 V
Czas ładowania: 4 godz
Zasilanie baterii: 2.1 A
Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Pojemność baterii: 6000 mAh
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 12 godz
Szerokość produktu: 185.2 mm
Długość urządzenia: 79 mm
Wysokość urządzenia: 79 mm
Waga produktu: 600 g
Kolor produktu: Zielony
Wersja Bluetooth: 3.0
Profile Bluetooth: A2DP,AVRCP,HFP,HSP
Liczba portów USB 2.0: 1
Połączenie USB:
/ 192