Instrukcja obsługi JBL Charge 2+

JBL Charge 2+

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi JBL Charge 2+. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej JBL Charge 2+ prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi JBL Charge 2+, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam posiadam głośnik jbl charge 2 od jakiegoś czasu głośnika nie moge naładować 1 dioda mruga ale niechce go naładować . Proszę o pomoc .

, 9 miesięcy temu

Wtam zespol JBL! Wlasnie nabylem wasz produkt tj glosnik JBL charge 2+. To teraz pytanie. Po połączeniu sie z urządzeniem i wlaczeniu muzyki wszystko gra tylko ze przyciski "+" i "-" nie powoduja ściszenia i podgłośnienia a przełączają utwór na liscie. Czy to normalne? Nie powinno to służyć do regulacji głośności?A może da się to jakoś przełączyć miedzy opcjami?? Pomóżcie proszę.PozdrawiamMichał

, 8 miesięcy temu

Witam. Po połączeniu sie z urządzeniem i wlaczeniu muzyki wszystko gra cicho, przyciski "+" i "-" nie powoduja ściszenia i podgłośnienia a przełączają utwór na liscie. Czy to normalne? Nie powinno to służyć do regulacji głośności?A może da się to jakoś przełączyć miedzy opcjami?? Pomóżcie proszę.

, 6 miesięcy temu

PANIE TEN GŁOSNIK DZIEŁA ZEBY ZROBIC GŁOŚNIEJ TO MUSISZ CHWILE PRZYCISNĄĆ!!!

, 4 tygodnie temu

Witam. Mam glosnik jbl charge 2. Po wlaczeniu wylaczasie ...nie mozna tez nawiazac polaczenia przez bluetooth....jak to naprawic? Prosze o pomoc

, 9 miesięcy temu

Jak zresetować głośnik CHARGE 2+

, 1 tydzień temu

Mam jbl charge plus i miga mi dioda nawet po odłączeniu zasilania i wyłączeniu głośnika.Tak oczywiście nie było czy tu można coś przeprogramować czy to usterka?

, 1 miesiąc temu

Chciałbym dowiedzieć się jak sterować radiem. Udało mi się włączyć je, ale nie wiem jak przełączać kanały, szukać ich i zapamiętywać wybrane stacje.

, 1 miesiąc temu

Czy istnieje możliwość wyłączenia łączenia przez bluetooth ? podczas słuchania piosenek z komputera (przez kabel) nagle łączy mnie bluetooth z telefonem i przerywa tym słuchanie z komputera.

, 4 miesiące temu

Witam pytanie dotyczy charge 2 +. Bateria naladowana(tak wskazuja diody) i glosnik podpiety do pradu dziala. Po odlaczeniu ladowarki glosnij pada jak rozladowany. Nawet nie drgnie. Zachowanie jakby nie bylo baterii. Jakies sugestie co mozna zrobic?

, 6 miesięcy temu

jedna strona głośnika jest wgnieciona i nie gra co mam zrobić

, 9 miesięcy temu

Czy w głośniku jbl 2 plus z jednej i drugiej strony powinno być słychać tak samo muzykę? Mam wrażenie, że z przodu tu gdzie jest znaczek jbl słychać bardzo dobrze, a po drugiej stronie już nie. Czy głośnik działa poprawnie? Jest nowy, bo zakupiony wczoraj w sklepie. Proszę o odpowiedź. Iwona

, 11 miesięcy temu
Podgląd PDF JBL Charge 2+
Ilość głośników: 1
Ilość przetworników: 2
Moc wyjściowa (RMS): 15 W
Średnica sterownika: 45 mm
Zasięg częstotliwości: 75 - 20000 Hz
Czułość: 80 dB
Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy
Standardowe rozwiązania komunikacyjne: Bluetooth
Zakres częstotliwości: 2.4 - 2.48 GHz
Port USB:
Rodzaj zasilania: Battery,USB
Napięcie baterii: 5 V
Czas ładowania: 4 godz
Zasilanie baterii: 2.1 A
Technologia baterii: Akumulator litowo-jonowy (Li-Ion)
Pojemność baterii: 6000 mAh
Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: 12 godz
Szerokość produktu: 185.2 mm
Długość urządzenia: 79 mm
Wysokość urządzenia: 79 mm
Waga produktu: 600 g
Kolor produktu: Zielony
Wersja Bluetooth: 3.0
Profile Bluetooth: A2DP,AVRCP,HFP,HSP
Liczba portów USB 2.0: 1
Połączenie USB:
/ 192