Instrukcja obsługi Ikea MARKUS

Ikea MARKUS
8.7 · 8
PDF instrukcja
 · 12 str.
Angielski
instrukcjaIkea MARKUS
MARKUS

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Ikea MARKUS. Ta instrukcja należy do kategorii krzesła biurowe i otrzymała oceny od 8 osób ze średnią 8.7. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Ikea MARKUS lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Ikea , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Ikea udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Даниил • 28-9-2019Bez komentarza

Jak posmarować krzesło biurowe? Bardzo głośno zaczęło skrzypieć.

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Jutta Timmer • 23-2-2022Bez komentarza

Jak przywrócić oparcie do pierwotnej pozycji? Obecnie jest ono zbyt daleko w tył.

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
PhB • 27-7-2021Bez komentarza

Jak zdemontować krzesło do transportu, czyli jak odłączyć przynajmniej siedzenie od podstawy?

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Tomek • 7-7-2020Bez komentarza

Czy po skręceniu fotelu można go ponownie rozkręcić i skręcić ponownie?

Odpowiedz na to pytanie
Anita • 5-12-2020Bez komentarza

Kto stworzył tak idiotyczna instrukcje ? Fotel nie reaguje na regulacji przód tył . Dramat . Po przechyleniu do tylu nie wraca na pion a sama regulacja wymaga siły słonia .

Odpowiedz na to pytanie
Mirek • 29-1-2022Bez komentarza

Jak mają się trzymać oparcie z siedzeniem na tych 3 śrubach jaki tam z tyłu są otwory identyczne a nie ma jak rozumiem w zestawie nakrętek?

Odpowiedz na to pytanie
Andrzej • 2-2-2019Bez komentarza

Po latach uzytkowanie doskonale krzeslo markus (za 599zl) zaczelo troche sie obnizac. czy mozna kupic i wymienic sam element teleskopowy?

Odpowiedz na to pytanie
Katarzyna • 10-5-2021Bez komentarza

Brakuje mi w instrukcji producenta krzesła biurowego model MARKUS jak należy z niego korzystać, w internecie jest instrukcja montazu brak instrukcji obsługi krzesła czyli co wolno a czego nie wolno robic

Odpowiedz na to pytanie
Andrzej Ładyga • 21-12-2020Bez komentarza

Markus stukanie

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 9

Fotel biurowy Ikea MARKUS to produkt polecany dla osób potrzebujących wygodnego miejsca do siedzenia podczas pracy. Fotel posiada obrotowe siedzisko, regulowany podłokietnik oraz regulowaną wysokość siedzenia, co umożliwia dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Konstrukcja fotela wykonana jest z trwałych materiałów: metalowych ramion i aluminiowych stóp, które zapewniają stabilność. Tapicerka została wykonana z tkaniny, co daje poczucie miękkości i przyjemności w trakcie użytkowania. Fotel posiada specjalną siatkę w obszarze pleców, która zapewnia wygodę i wentylację. Oprócz komfortu, Ikea MARKUS zapewnia bezpieczeństwo użytkowania dzięki systemowi blokowania kółek, które umożliwiają stabilną pozycję w trakcie siedzenia. Waga fotela wynosi około 20 kg, co zapewnia dodatkową stabilność i solidność. Podsumowując, Ikea MARKUS to dobry wybór dla osób szukających wygodnego i trwałego fotela biurowego, który będzie zapewniał nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo użytkowania.

Ogólne
Ikea
MARKUS
krzesło biurowe
Angielski
Instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Ikea MARKUSmożesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Czy instrukcja obsługi Ikea MARKUS jest dostępna w języku Polski?

Niestety nie posiadamy instrukcji obsługi Ikea MARKUS dostępnej w języku Polski. Ta instrukcja jest dostępna w języku Angielski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników