Instrukcja obsługi Ikea KALLAX

Ikea KALLAX
8.4 · 85
PDF instrukcja
 · 24 str.
Polski
instrukcjaIkea KALLAX
KALLAX

Instrukcja

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Ikea KALLAX. Ta instrukcja należy do kategorii Szafy i otrzymała oceny od 85 osób ze średnią 8.4. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Ikea KALLAX lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Ikea KALLAX, a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Ikea KALLAX udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Grazyna Winowiecka • 18-8-2020 Bez komentarza

Witam. Regał kallax 1x4 chciałabym powiesić na ścianie.Taką inspirację widiałam w sklepie ikea.Jednakże zauważyłam ,iż z tyłu regału nie ma żadnych zaczepów.Jakich ewntualnie użyć aby było to bezpieczne dla dziecka. Regał będziev,tak jak w sklepie ikea ,wisiał mad łóżkiem .Proszę o informację.Dziękuje. Z poważaniem Grażyna Winowiecka.

Odpowiedz na to pytanie
marek • 20-3-2021 Bez komentarza

czy szafkę (2X4) 'kallax' można powiesić poziomo na ścianie, np. nad stołem?

Odpowiedz na to pytanie
Grazyna Winowiecka • 18-8-2020 Bez komentarza

Witam raz jeszcze.Regał KALLAX 1X4 CHCIAŁABYM POWIESIĆ NA ŚCIANIE BEZPOŚREDNIO NAD ŁÓŻKIEM , TAK JAK W EKSPOZYCJI SKLEPOWEJ IKEA BYDGOSZCZ. Z TYŁU REGAŁU BRAK JEDNAK MOCOWAŃ DO ZAWIESZENIA. JAKICH UŻYĆ ABY BYŁO TO WŁAŚCIWE A PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZNE I NIE ZDEFORMOWAŁO REGAŁU NA DŁUGOŚCI.DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM. GRAŻYNA WINOWIECKA.

Odpowiedz na to pytanie
Kasia • 23-4-2020 Bez komentarza

Jak przymocować regał podwójny kallax na regał z 6 półkami. Za pomocą czego można jeden na drugi postawić???

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 4

Specyfikacje Ikea KALLAX

Poniżej znajdziesz specyfikacje produktów i instrukcje modelu Ikea KALLAX.

Ogólne
Marka Ikea
Model KALLAX
Produkt Szafka
Język Polski, Angielski
Typ pliku Instrukcja obsługi (PDF)

Często zadawane pytania

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Ikea KALLAXmożesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników