Ikea KALLAX

Instrukcja obsługi Ikea KALLAX

(16)
  • GERTON
Ikea KALLAX

Potrzebujesz pomocy?

Liczba pytań: 4

Czy masz pytanie dotyczące Ikea KALLAX lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz pytanie. Im więcej szczegółów swojego problemu i pytania podasz, tym łatwiej będzie innym właścicielom Ikea KALLAX poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Grazyna Winowiecka, 18-8-2020 07:21:40 Bez komentarza

Witam. Regał kallax 1x4 chciałabym powiesić na ścianie.Taką inspirację widiałam w sklepie ikea.Jednakże zauważyłam ,iż z tyłu regału nie ma żadnych zaczepów.Jakich ewntualnie użyć aby było to bezpieczne dla dziecka. Regał będziev,tak jak w sklepie ikea ,wisiał mad łóżkiem .Proszę o informację.Dziękuje. Z poważaniem Grażyna Winowiecka.

Odpowiedz na to pytanie
marek, 20-3-2021 12:59:14 Bez komentarza

czy szafkę (2X4) 'kallax' można powiesić poziomo na ścianie, np. nad stołem?

Odpowiedz na to pytanie
Grazyna Winowiecka, 18-8-2020 07:29:34 Bez komentarza

Witam raz jeszcze.Regał KALLAX 1X4 CHCIAŁABYM POWIESIĆ NA ŚCIANIE BEZPOŚREDNIO NAD ŁÓŻKIEM , TAK JAK W EKSPOZYCJI SKLEPOWEJ IKEA BYDGOSZCZ. Z TYŁU REGAŁU BRAK JEDNAK MOCOWAŃ DO ZAWIESZENIA. JAKICH UŻYĆ ABY BYŁO TO WŁAŚCIWE A PRZEDE WSZYSTKIM BEZPIECZNE I NIE ZDEFORMOWAŁO REGAŁU NA DŁUGOŚCI.DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM. GRAŻYNA WINOWIECKA.

Odpowiedz na to pytanie
Kasia, 23-4-2020 10:28:45 Bez komentarza

Jak przymocować regał podwójny kallax na regał z 6 półkami. Za pomocą czego można jeden na drugi postawić???

Odpowiedz na to pytanie

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Ikea KALLAX. Ta instrukcja należy do kategorii Szafki i otrzymała oceny od 16 osób ze średnią 8.7. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Francuski, Indonezyjski, Portugalski, Chiński. Czy masz pytanie dotyczące Ikea KALLAX lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Specyfikacje Ikea KALLAX

Ogólne
Marka Ikea
Model KALLAX
Produkt Szafka
Język Polski, Francuski, Indonezyjski, Portugalski, Chiński
Typ pliku PDF