Instrukcja obsługi Hikvision DS-KH6320-WTE1

Hikvision DS-KH6320-WTE1
8.7 · 22
PDF instrukcja
 · 82 str.
Angielski
instrukcjaHikvision DS-KH6320-WTE1

Network Indoor Staon

Conguraon Guide

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Hikvision DS-KH6320-WTE1. Ta instrukcja należy do kategorii domofony i otrzymała oceny od 22 osób ze średnią 8.7. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Hikvision DS-KH6320-WTE1 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Hikvision , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Hikvision udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Pawel • 20-3-2023Bez komentarza

Jak połączyć domofonhikvision z domowym wifi

Odpowiedz na to pytanie
Józef • 23-11-2021Bez komentarza

Jak można dołączyć drugi domofonu DS-KV8113 do monitora DS-KH6320. Po dołączeniu przestał mi dzialać klawisz wywołania na domofonie. Przed podłączenie wywołanie działało prawidłowo. Drugi domofon jest widoczny z monitora.

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 2

System interkomowy Hikvision DS-KH6320-WTE1 to zaawansowane urządzenie z zakresu instalacji domofonowych. Pozwala na automatyczną identyfikację wejść i zarządza danymi odwiedzającymi oraz kontroluje dostęp do różnych części budynku. Został zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz domu lub firmy. Urządzenie cechuje się bardzo dobrą jakością dźwięku i ostrymi obrazami dzięki kolorowemu ekranowi o rozdzielczości HD o przekątnej 7 cali. Hikvision DS-KH6320-WTE1 jest wyposażony w panel dotykowy, który działa w trybie multi-touch i zapewnia płynną interakcję użytkownika z urządzeniem. Interkom Hikvision DS-KH6320-WTE1 jest łatwy w montażu i obsłudze. Możliwość połączenia i zapamiętania do 16 różnych urządzeń, dzięki czemu można kontrolować wiele obszarów, usprawnia proces obsługi oraz zapewnia szybszy i bardziej efektywny system komunikacji. Urządzenie zostało wykonane z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje niezawodną i trwałą pracę przez wiele lat. Hikvision DS-KH6320-WTE1 jest godnym zaufania i wartościowym rozwiązaniem dla każdej osoby potrzebującej przemyślnego systemu interkomowego.

Ogólne
Hikvision
DS-KH6320-WTE1
domofon
Angielski
Instrukcja obsługi (PDF), Skrócona instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Hikvision DS-KH6320-WTE1możesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Czy instrukcja obsługi Hikvision DS-KH6320-WTE1 jest dostępna w języku Polski?

Niestety nie posiadamy instrukcji obsługi Hikvision DS-KH6320-WTE1 dostępnej w języku Polski. Ta instrukcja jest dostępna w języku Angielski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników