Instrukcja obsługi Fiat Tipo (2017)

Fiat Tipo (2017)
8.5 · 185
PDF instrukcja
 · 252 str.
Polski
instrukcjaFiat Tipo (2017)
Dane zawarte w tej publikacji podane sà jedynie w celu informacyjnym.
Fiat Chrysler Automobiles zastrzega sobie w ka˝dym momencie prawo do modyfikacji modeli opisanych
w tej publikacji ze wzgl´dów technicznych lub handlowych.
W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do stacji ASO Fiat.
Druk na papierze ekologicznym bez chloru.
POLSKA

INSTRUKCJA OBS¸UGI

TIPO 4DOORS

COP TIPO LUM PL.qxp_COP 500X LUM PL 04/12/15 16:07 Pagina 1

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Fiat Tipo (2017). Ta instrukcja należy do kategorii samochody i otrzymała oceny od 185 osób ze średnią 8.5. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski. Czy masz pytanie dotyczące Fiat Tipo (2017) lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Fiat , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Fiat udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Norbert • 21-11-2018Bez komentarza

Witam. Posiadam fiata tipo 1,4 95km. Jaki konkretnie olej Selenia? Czy jest to gdzieś napisane pod maską? Salon miał mi przesłać instrukcję i do dnia dzisiejszego się nie doczekałem. Pozdrawiam.

Odpowiedz na to pytanie
ANDRZEJ • 15-11-2020Bez komentarza

jak skasowac inspekcje olejową lub serwis wyswietla sie kluczyk

Odpowiedz na to pytanie
Gergi • 28-7-2019Bez komentarza

Cześć wszystkim,Czy istnieje możliwość zmniejszenia głośności dźwięku "blitz" w samochodzie Fiat Tipo (2017)?Dziękuję bardzo.

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Hlostová • 19-7-2019Bez komentarza

Dzień dobry, wskaźnik sygnalizuje nadmierne ciśnienie w oponach, zostało uzupełnione, ale wskaźnik nadal świeci, jak proszę go wyłączyć?

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Jiří • 17-9-2019Bez komentarza

Dzień dobry, po uderzeniu w krawężnik zapalił mi się kontrolka ciśnienia w oponach w samochodzie Fiat Tipo (2017), ale są one odpowiednio napompowane. Jak mogę sprawić, żeby kontrolka zgasła? Dziękuję, Jiří T.

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Włodzimierz • 9-12-2018Bez komentarza

Jestem posiadaczem fiata tipo combi 120PS2017 r 1.6 MultiJet Lounge DCTW jaki sposób przywraca się funkcję zamykania się lusterek bocznych ? Auto przestało je zamykać automatycznie.Pozdrawiam: Włodzimierz

Odpowiedz na to pytanie
ignacy • 28-12-2019Bez komentarza

pierwszy przeglad po ilu km

Odpowiedz na to pytanie
Przemysław • 1-2-2019Bez komentarza

Witam. Fiat Tipo sedan LPG 2018 - w jaki sposób zdemontować płytę bagażnika. Zamocowana jest ona na dwóch uchwytach w pobliżu oparcia klapy tylnej. Od strony zewnętrznej widoczne są dwie plastikowe zaślepki o kształcie nakrętek. Klapa jest nasadzana "na wcisk" czy konieczne jest użycie narzędzi?Pozdrawiam

Odpowiedz na to pytanie
ignacy • 8-1-2020Bez komentarza

jak zdjac zaglowki w tiat tipo

Odpowiedz na to pytanie
Dominik • 22-2-2021Bez komentarza

Witam posiadam fiat tipo 2020 rok jaki olej selenia pod maską nic nie pisze odnośnie oleju

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 47

Fiat Tipo (2017) to samochód kompaktowy z pięciodrzwiowym nadwoziem. Model ten jest wyposażony w silniki benzynowe lub diesel o pojemności od 1,4 do 1,6 litra. Auto ma pojemny bagażnik o pojemności równowartości 520 litrów, co czyni go idealnym pojazdem do codziennego użytku lub na długie podróże. Typowa wersja wyposażenia samochodu obejmuje m.in. system audio z radiem z CD i MP3, klimatyzację, system zapobiegający wypadnięciu pasów oraz cztery poduszki powietrzne. Fiat Tipo ma wygodne fotele zarówno dla kierowcy jak i pasażerów, które zapewniają odpowiednie wsparcie podczas jazdy. Samochód jest wyposażony w zwrotną kierownicę, która ułatwia manewrowanie oraz parkowanie w miastach. W przypadku niektórych wersji wyposażenia, użytkownik otrzymuje także kamerę cofania, ułatwiającą parkowanie na wąskich ulicach lub w ciasnych garażach. W sumie Fiat Tipo (2017) to praktyczny i wygodny pojazd dla tych, którzy szukają niezawodnego samochodu do codziennego użytku.

Ogólne
Fiat
Tipo (2017)
samochód
Polski
Instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Fiat Tipo (2017)możesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Jak przeliczyć mile na kilometry?

1 mila to 1,609344 kilometra, a 1 kilometr to 0,62137119 mili.

Gdzie mogę znaleźć numer VIN mojego auta Fiat?

Lokalizacja numeru VIN samochodu różni się w zależności od marki i typu samochodu. Kod może być wybity na ramie samochodu lub zamontowany na tabliczce. Dokładną lokalizację numeru VIN najlepiej jest znaleźć w instrukcji obsługi Tipo (2017) Fiat.

Co to jest numer VIN?

Numer VIN samochodu to numer identyfikacyjny unikalny dla każdego pojazdu. Skrót VIN oznacza zatem numer identyfikacyjny pojazdu.

Kiedy mój samochód Fiat wymaga konserwacji?

Każdy samochód wymaga regularnej konserwacji. Jej częstotliwość i co dokładnie należy zrobić, można poznać w instrukcji konserwacji. Ważniejsze usługi okresowe należy wykonywać na ogół co 2 lata lub co 30 000 kilometrów.

Kiedy należy wymienić płyn hamulcowy mojego samochodu Fiat?

Wymianę płynu hamulcowego zaleca się co dwa lata.

Jaka jest różnica między benzyną E10 a E5?

Benzyna E10 zawiera do dziesięciu procent etanolu, podczas gdy benzyna E5 będzie zawierać mniej niż pięć procent etanolu. W rezultacie procent benzyny E10 jest niższy niż benzyny E5, co czyni ją mniej szkodliwą dla środowiska.

Co najmniej jedne drzwi nie otworzą się od wewnątrz. Co zrobić?

Blokada najprawdopodobniej jest ustawiona na zabezpieczenie przed dziećmi, więc nie można jej otworzyć od wewnątrz. Sposób rozbrojenia zabezpieczenia przed dziećmi różni się w zależności od marki i typu.

Nie mogę włączyć radia samochodowego. Co mogę zrobić?

Jeżeli nie możesz włączyć radia samochodowego, oznacza to, że nie ma ono zasilania. Sprawdź, czy czerwony przewód jest podłączony do zasilania stykowego, a żółty przewód — do zasilania stałego.

Czy instrukcja obsługi Fiat Tipo (2017) jest dostępna w języku Polski?

Tak, instrukcja obsługi Fiat Tipo (2017) jest dostępna w języku Polski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników