Instrukcja obsługi Cybex Cloud Z i-Size

Cybex Cloud Z i-Size
8.5 · 8
PDF instrukcja
 · 252 str.
Polski
instrukcjaCybex Cloud Z i-Size
DEENITFRNLPLHUCZSKPT ES

CLOUD Z i-SIZE

User guide

UN R129, 45-87cm, max. 13 kg

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Cybex Cloud Z i-Size. Ta instrukcja należy do kategorii foteliki samochodowe i otrzymała oceny od 8 osób ze średnią 8.5. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski. Czy masz pytanie dotyczące Cybex Cloud Z i-Size lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytanie dotyczące modelu Cybex , a w instrukcji nie ma odpowiedzi? Tutaj wpisz swoje pytanie. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz swoje pytanie. Im lepiej zostanie opisany Twój problem, tym łatwiej będzie innym właścicielom Cybex udzielić Ci właściwej odpowiedzi.

Aga • 22-6-2021Bez komentarza

Witam serdecznie. Chcialabym zapytac czy cybex platinum mozna zabrac do samolotu na poklad i gdzie w instrukcji znajde taka adnotacje ?

Witam serdecznie. Chcialabym zapytac czy cybex platinum mozna zabrac do samolotu  na poklad i gdzie w instrukcji znajde taka ...
Zobacz zdjęcie
Odpowiedz na to pytanie
Julia Niva • 7-8-2021Bez komentarza

Cześć, mamy fotelik dziecięcy Cloud Z. Kiedy wyjmujemy fotelik, siedzenie wciąż piszczy, ponieważ noga nie ma kontaktu. Czy można wyłączyć dźwięk, gdy fotelik nie jest zainstalowany?

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Mari Rantala • 24-5-2022Bez komentarza

Jak usunąć dźwięki piania po wypięciu fotelika samochodowego Cybex Cloud Z i-Size?

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Michał • 14-6-2022Bez komentarza

Problemy z alarmem pomimo trzech zielonych sygnałów.

Odpowiedz na to pytanie
Paolo • 22-6-2022Bez komentarza

Jak rozwiązać problem dźwięku bazą isofix w foteliku samochodowym Cybex Cloud Z i-Size, nawet jeśli jest dobrze przytwierdzony do podłoża? Dziękuję.

Ta wiadomość została automatycznie przetłumaczona
Odpowiedz na to pytanie
Julato • 18-4-2021Bez komentarza

Jak wyjąc w bazie baterie ? By przewieźć ja bez montażu tak by nie piszczała

Odpowiedz na to pytanie
Paula • 9-8-2023Bez komentarza

Jak zdjąć pokrowiec sirona z I size

Odpowiedz na to pytanie
Norbert • 17-7-2023Bez komentarza

Jak przypiąć fotelik bez bazy

Odpowiedz na to pytanie
Mariusz • 29-6-2023Bez komentarza

Dlaczego baza piszczy mimo 3 zielonych znaczników?

Odpowiedz na to pytanie
Iwona • 8-6-2023Bez komentarza

Dzien dobry,Posiadam fotelik cybex cloud z2 i size, z ktorego wlasnie usunelam wkladke noworodkowa (dziecko 9 tyg, wzrost wiekszy niz 60 cm)1. Czy poduszki na pasach powinny byc umiejscowione na ramionach dziecka czy klatce piersiowej?2. Jesli na ramionach- jak poznac czy pasy sa dobrze docisniete?Pozdrawiam

Odpowiedz na to pytanie

Liczba pytań: 16

Cybex Cloud Z i-Size jest fotelikiem samochodowym dla niemowląt. Został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie małych pasażerów, którzy podróżują samochodem. Fotelik spełnia najnowsze wymagania w zakresie normy bezpieczeństwa ECE R129 i można go stosować w połączeniu z bazą Cybex Base Z. Dzięki temu fotelik można montować w samochodzie w trybie tylnym i przodem do kierunku jazdy dla dziecka do 105 cm wzrostu. Fotelik posiada system L.S.P., który chroni dziecko w przypadku zderzenia bocznego. Jest również wyposażony w regulację kąta nachylenia siedziska, co umożliwia dziecku wygodną pozycję do snu podczas podróży. Fotelik posiada również funkcję rotacji na podstawie, która ułatwia rodzicom przeniesienie dziecka w foteliku na i z siedzenia samochodu. Cybex Cloud Z i-Size posiada elegancki design i jest wygodny dla dziecka dzięki zastosowaniu miękkiej tkaniny i dodatkowej wkładki dla niemowląt. Fotelik jest również lekki i łatwy w obsłudze.

Ogólne
Cybex
Cloud Z i-Size
fotelik samochodowy
Polski, Angielski
Instrukcja obsługi (PDF)

Nie możesz w instrukcji znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie? Odpowiedź na pytanie dotyczące modelu Cybex Cloud Z i-Sizemożesz być dostępna w sekcji FAQ poniżej.

Czy dziecko może bezpiecznie spać w fotelik samochodowy?

Nie. Dziecko może się udusić. Jeżeli dziecko zaśnie w fotelik samochodowy, należy je wyjąć z fotelik samochodowy i umieścić w kołysce. Po zaśnięciu wyjmij dziecko i umieść je jak najszybciej we własnej kołysce.

Czy moje dwuletnie dziecko potrzebuje fotelika samochodowego w samolocie?

Nie. W trakcie lotu dziecko w wieku do 24 miesięcy możesz trzymać na kolanach.

Jakie jest najbezpieczniejsze miejsce do zamocowania fotelika samochodowego?

Fotelik samochodowy najlepiej zamocować na środku siedzenia tylnego, tak aby zapewnić wystarczającą odległość od poduszek powietrznych.

Czy instrukcja obsługi Cybex Cloud Z i-Size jest dostępna w języku Polski?

Tak, instrukcja obsługi Cybex Cloud Z i-Size jest dostępna w języku Polski.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

Brak wyników