Bushnell BackTrack Point-3

Instrukcja obsługi Bushnell BackTrack Point-3

(1)
 • N E V E R G E T L O S T A G A I N
  Quick Start Guide
  Lit# 98-1644/07-10
  Model #: 360110
  GPS
  MADE SIMPLE!
  3
  5
Bushnell BackTrack Point-3

Potrzebujesz pomocy?

Liczba pytań: 1

Czy masz pytanie dotyczące Bushnell BackTrack Point-3 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz pytanie. Im więcej szczegółów swojego problemu i pytania podasz, tym łatwiej będzie innym właścicielom Bushnell BackTrack Point-3 poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Jan , 11-8-2016 07:29:23 Bez komentarza

kupiłem lokalizator ale instrukcja w języku angielskim francuskim jest inna niż w jezyku polskim powiedzmy sobie jest uproszczona i nie informuje o wszystkim czy można poprosić i instrukcje do tego konkretnego urządzenia z poważaniem

Odpowiedz na to pytanie

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Bushnell BackTrack Point-3. Ta instrukcja należy do kategorii Rejestratory GPS i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 7.5. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Portugees. Czy masz pytanie dotyczące Bushnell BackTrack Point-3 lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Specyfikacje Bushnell BackTrack Point-3

Ogólne
Marka Bushnell
Model BackTrack Point-3
Produkt Rejestrator GPS
EAN 29757360168
Język Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Portugees
Typ pliku PDF

Często zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące: Bushnell BackTrack Point-3.

Twojego pytania nie ma na liście? Zadaj pytanie tutaj

InstrukcjaObslugiPDF.pl

Szukasz instrukcji? InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.

InstrukcjaObslugiPDF.pl

© Copyright 2021 InstrukcjaObslugiPDF.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej