Instrukcja obsługi Bose 3-2-1 Series II

Bose 3-2-1 Series II

Po prawej znajdziesz swoją instrukcja obsługi Bose 3-2-1 Series II. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojej Bose 3-2-1 Series II prosimy powiadom nas na dole tej strony.

Marka
Bose
Model
3-2-1 Series II
Produkt
Język
Angielski
Typ pliku
PDF
Owners Guide

Zadaj pytanie

W przypadku pytań dotyczących instrukcji obsługi Bose 3-2-1 Series II, prosimy o zapytanie. Upewnij się, że opisałeś swój problem. W ten sposób inni użytkownicy będą w stanie dostarczyć poprawną odpowiedź.

Witam posiadam takie kino bez amplitunera pytanie czy musi byc amplituner by jakos uruchomic te gllosniki jezeli tak to czy moze byc z innej seri czy musi byc ten sa

, 3 tygodnie temu
0

Witam, zakupiłem używane (w dobrym stanie) Bose 3-2-1 i mam mały problem, a może dwa. Otóż nie mam TV i podłączyłem zestaw do mojego laptopa ( z laptopa wyjście słuchawkowe minijack-Bose CBL SAT). Gra tak jak się spodziewałem, ale nie mogę, bądź nie umiem wskoczyć na regulację barwy dźwięku; instrukcja odsyła mnie do ekranu TV, gdzie pojawią się napisy po naciśnięciu na pilocie guziczka "System". Jak wyregulować barwę bez TV?

, 1 rok temu
0

Witam potrzebny schemat podłączenia bose 321 LO serii do dekodera i tv oraz instrukcja Pozdrawiam

, 1 rok temu
0

Na sprzedaż w