Black & Decker Orb-It

Instrukcja obsługi Black & Decker Orb-It

(1)
  • ORB72
Black & Decker Orb-It

Potrzebujesz pomocy?

Liczba pytań: 1

Czy masz pytanie dotyczące Black & Decker Orb-It lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj. Podaj jasny i wyczerpujący opis problemu oraz pytanie. Im więcej szczegółów swojego problemu i pytania podasz, tym łatwiej będzie innym właścicielom Black & Decker Orb-It poprawnie odpowiedzieć na Twoje pytanie.

Violetta Sukiennik, 2018-06-01 06:12:24 Bez komentarza

Nie mogę znaleźć instrukcji w języku polskim a chcę wiedzieć czy po pracy należy odkurzacz przechowywać na ładowarce mimo, że jest naładowany. Jak sygnalizuje brak naładowania i czy można dokupić końcówki do tego odkurzacza

Odpowiedz na to pytanie

Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Black & Decker Orb-It. Ta instrukcja należy do kategorii Odkurzacz ręczny i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 9.8. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Francuski. Czy masz pytanie dotyczące Black & Decker Orb-It lub potrzebujesz pomocy? Zadaj pytanie tutaj

Specyfikacje Black & Decker Orb-It

Ogólne
Marka Black & Decker
Model Orb-It
Produkt Odkurzacz ręczny
EAN 5035048340028
Język Angielski, Francuski
Typ pliku PDF
Moc
Maks. moc ssania 8AW
Maksymalna moc -W
Czas pracy 8min
Napięcie baterii 4.8V
Pozostałe funkcje
Czas ładowania 20h
Ilość pyłu 0.18l
Wydajność
Filtracja próżniowa powietrza -
Rodzaj czyszczenia Suchy
Konstrukcja
Rodzaj pojemnika na kurz Bez worka
Kolor produktu Czereśnia
Ergonomia
Zdjemowalny filtr
Waga i rozmiary
Waga produktu -g
Zawartość opakowania
Podstawa ładująca
Montaż szczoteczki ssącej

InstrukcjaObslugiPDF.pl

Szukasz instrukcji? InstrukcjaObslugiPDF.pl zapewnia, że szybko znajdziesz instrukcję, której szukasz. Nasza baza danych zawiera ponad milion instrukcji PDF od ponad 10 000 marek. Codziennie dodajemy najnowsze instrukcje, abyś zawsze znalazł produkt, którego szukasz. To bardzo proste: po prostu wpisz nazwę marki i rodzaj produktu w pasku wyszukiwania, a od razu będziesz mógł przejrzeć instrukcję online za darmo.

InstrukcjaObslugiPDF.pl

© Copyright 2020 InstrukcjaObslugiPDF.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Dowiedz się więcej